Jump to content


Koji Technics CD plejer kupiti?


HMrules

Recommended Posts

Ja gledam ove besnije automobile uglavnom, dok šetam. Nekad prođem autom pored Zelenog Venca, priznajem. 
Ја бога ми гледам у женске груди које су летњем периоду на изволте

Послато са M2006C3MNG помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, HMrules said:

Kakav je Sony CDP-65?

I koje još CD plejere mi možete preporučiti a da su do 70€ max.?

Naravno da mi je zvuk na prvom mestu ali volim i da vizuelno plejer lepo izgleda.

CDP 590 imam, sasvim  je OK. Inace ga ne slusam, a i nemam nameru da ga prodajem.

A sad pitanjce. Sto ne nadjes DVD Pioneer 575 ili 585, koji imaju savrsen transport. I njih imam oba komada, kupljeni novi i rade extra.

Link to comment
Share on other sites

45 minuta ranije, nesone said:

CDP 590 imam, sasvim  je OK. Inace ga ne slusam, a i nemam nameru da ga prodajem.

A sad pitanjce. Sto ne nadjes DVD Pioneer 575 ili 585, koji imaju savrsen transport. I njih imam oba komada, kupljeni novi i rade extra.

Razmišljao sam u tom pravcu, gledao sam Sony BDP-S480 koji je Blu Ray plejer ali čita i CD i SACD što mi nekako zvuči primamljivo jer možda bih nekad nabavio i neki SACD, sa tim plejerom bih imao više opcija, sad ne znam kakav je što se tiče zvuka.

Link to comment
Share on other sites

53 minuta ranije, HMrules said:

Razmišljao sam u tom pravcu, gledao sam Sony BDP-S480 koji je Blu Ray plejer ali čita i CD i SACD što mi nekako zvuči primamljivo jer možda bih nekad nabavio i neki SACD, sa tim plejerom bih imao više opcija, sad ne znam kakav je što se tiče zvuka.

Mogu da ti ponudim, jedan od dva komada, koje imam, samo nece biti jeftini.:listenTo nikako.  

Pazi, nisu pali iz kamiona u niskom letu skupljanja :beer...... Imaju cak  i remote control , ovi moji. :listen

Link to comment
Share on other sites

Mislim da Marantz CD63 može da se nađe tako jeftino. Čak i ja imam jedan, nego ako se dosta koristi, svake godine moram da menjam mehanizam sa laserom, kratko traju ovi Kineski CDM12 laseri pa sam ga batalio i prešao na Pioneer DV300+ DAC. Ako imaš DAC, bolje je uzeti neki solidan noviji DVD za siću da bude transport.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Završen je izbor oko CD plejera, kupio sam Denon DCD-696, za ono što mi treba mislim da će vršiti posao.

Dvoumio sam se između ovog Denona i Philpsa CD-584, po zvuku je malo bolje zvučao Philips ali pošto je imao problem da iz prve prepozna disk izbor je pao na Denon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...