Jump to content


Technics SU-V900


hispanjolac

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ako je kanta, onda je teška kanta s 100 W po kanalu (21 kil netto) :D

Kako je u pitanju Matshushita korporejšion proizvodija se sa znackon Technicsa i Panasonica . Koristija sam ga sredinom 90ih,imali smo 4 komada ka izlaze u disku i uredaj je bija peri deri. Napravljen ka M-84,lep ko greh,da je rafiniran bas i nije ali da mi naleti dobar primjerak za 300injak ojra uzeja bi ga i stavija u drugu garażu :) 

E sad ako je meni dobar za u drugu garazu možda se i tebi svidi :D

(disclaimer: ja imam afinitet i positive predrasude spram a bome i prema Technicsu)

 

Link to comment
Share on other sites

hispanjolac

j*** li ti temu i sta si me podsitija na ovo pojacalo.

Sad si me ničim izazvan  natira na jebay, nasa sam 900ku u engleskoj. Cijena za kupit odma je 135 funti, ja san mu ponudija 121 funtu od sterlinga (moran malo bit škrt nisan sa Brača al nisan ni daleko).

Ako covik prihvati, kriv si za svih 121 (plus minus shipping offcourse)

:D

(a diskretno ti ustvari pravno i formalno dajen sansu da me outbidas a tu budi fer pa mi javi na PM jer ako neces ti kupit ja cu ) 

Ako neko od svercera pokusa isto gorit ce u paklu jer je njima motiv prljava zarada a meni cisti hedonizam.

 

:D

Link to comment
Share on other sites

9 sati ranije, dalmatinac said:

hispanjolac

j*** li ti temu i sta si me podsitija na ovo pojacalo.

Sad si me ničim izazvan  natira na jebay, nasa sam 900ku u engleskoj. Cijena za kupit odma je 135 funti, ja san mu ponudija 121 funtu od sterlinga (moran malo bit škrt nisan sa Brača al nisan ni daleko).

Što baš 121£? :)

Koliko je šiping? Nije ti frka da ga lomataju po avionu?

Link to comment
Share on other sites

A eto, 121£ jer volim okrugle brojke :)

Shipping je dodatnih 43£, šta se lomova tiče i prije sam naručiva sa jebaya i prošlo je ok. A ovi seller ima 100% feedback pa ne očekujem frku.

Sve skupa 164£ je razumna cijena ako je sve OK, pojačalo nije hajend ali je ipak (meni) legendarno. Sluzit će u garaži a može se nac korisno i za  pokoji tulum ako ne meni onda dici :D 

inace, pojačalo je dual mono ustroja.

 

Link to comment
Share on other sites

12 sati ranije, dalmatinac said:

hispanjolac

j*** li ti temu i sta si me podsitija na ovo pojacalo.

Sad si me ničim izazvan  natira na jebay, nasa sam 900ku u engleskoj. Cijena za kupit odma je 135 funti, ja san mu ponudija 121 funtu od sterlinga (moran malo bit škrt nisan sa Brača al nisan ni daleko).

 

:D

Ovo sa Bodulima si me baš nasmejao! Ima tu istine. Imam jednu Bodulku kod kuće. Pozdrav

P.S. Kad dolazi pojačalo?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...