Jump to content


Sony Z1,Sony Z i Sony X9 samo da se zna ko je tata!!!


cceda

Recommended Posts

Ne znam ko koliko uspeva da prati sta se desava oko nas  ali

Mislim da ostatak industrije nije ni svestan koje je domace zadatke dobio.......

:facehearts   :facehearts

Podeliše šamare svima ..... apple...samsung....

http://www.phonearena.com/phones/compare/Sony-Xperia-Tablet-Z,Sony-Xperia-Z1,Apple-iPhone-5s/phones/7684,8000,7710

 

Sto se TV-a tice izmislili su novu tehnologiju i okrenuli novu stranicu TV industrije kao nekad sa Trinitronom...

 

katastofa ubise ih sve.....

 

Nastavicu...... AKO je potrebno  :wave2  :wave2  :wave2 ko razume shvatice

It's a Sony

post-10001-0-94407800-1379692790_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Sto se tolko lozis na Sony? Nikad ih nisam gotivio.

Kad je nesto dobro onda treba jednostavno priznati... jos ako dolazi iz Japana i nije copy/paste tehnologija onda skidam kapu.

reci da u kuci nisi imao neki trinitron i flat ekran?

jel mozda imas tablet i smart phone u kuci? i da li si pokusao da podignes Upnp server i da koristis DLNA!

na to se lozim.... na novu,naprednu i friendy-user tehnologiju....

ja bi sacekao 2014-15 da vidis kad krenu zuti sa copy/paste mass produkcijom.

Link to comment
Share on other sites

Kao mladji, uvek sam se ložio na Philips televizore, a i druge njihove proizvode. Philips je..Philips :)

Иако имам два Сони ТВ-а миÑлим да Ñи у праву. Ðије то Сони што је био.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

^

Slazem se da Sony nije ono sto je bio . . Mada opet mi je njihova paleta proizvoda "primamljivija" od konkurencije :D

Bilo bi lepo kada bi neko u mojoj blizini posedovao 2013 Sony TV pa da skoknem da pogledam da li su istinite ove reklame

Vrlo brzo ceš biti pozvan na kaficu da proverimo kako radi Sony TV iz 2013 sa integrisanim flopi diskom marke Sony,

ako te ne bude mrzelo da se provozas 50km. do Beograda...... ;)

Link to comment
Share on other sites

Da vidimo ko ima veci...

Kao sto rekoh na pocetku posta,drugi proizvodjaci nisu svesni koji su domaci zadatak dobili.....

problem ce biti kad shvate da im je to nedostizna tehnologija pa ce onda morati da ..... kod bigdaddy-ja.

In fast progression, all the significant gamers in the Flat TELEVISION manufacturing sector have actually released rounded Televisions. Simply a week after LG and Samsung launched their curved OLED TVs, Sony has actually revealed its very own 65 inch bent TELEVISION at the 2013 IFA. It’s the largest bent TELEVISION to hit the marketplace and also the globe’s first to make use of LED instead of OLED technology. Now that’s where the problem comes up, as an LED TV, it will certainly struggle with the same problems or restrictions as a regular flat screen LED TELEVISION do. It won’t have the ability to match up to the outstanding color contrast produced by OLED TVs.

sony-curved-led-1

The bent LED TV called ‘KDL-65S990A’ is prepared with a full HD Triluminos show, X-Reality Pro handling engine and dynamic edge LED backlighting. It additionally sports passive 3D technology aside from Sony’s mobile phone and ipad remote control application, MHL, Miracast and NFC modern technology. It will certainly hit the markets by 27th Oct with a price tag of $4000 and Sony has started taking pre-orders for it.

post-10001-0-17955400-1379961136_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

molim sve djake da sednu na svoja mesta....ponavljaci i prepisivaci u zadnji red.....

 

Из задњег реда Ñе ништа не чује, појачај!

 

Захваљујем.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ccedo, treba malo pratiti i druge, a ne samo Sony PR materijale.

 

LG-jev 4K TV već ima izložen u radnji u NS.

 

Sony je jako mnogo izgubio tokom tranformacije kompanije u poslednjoj deceniji. Nije lider viÅ¡e ni u jednoj consumer tehnologiji. U profesionalnoj video produkciji su i dalje najjaÄi, ali ona nas trenutno ne zanima.

Link to comment
Share on other sites

Opet Panasonicov 65" model ima najbolju sliku...

Jedno je predloziti ali ti bas ulazes trud, vreme pa i novac.

Placa li te neko da reklamiras Sony ili to radis za dzabe? :D

Upravu si za panasonikovu plazmu to stoji,ali svi kriticari su se u jednom slozili da kad bi panasonic imao sonijeve procesore za obradu slika bila bi plazma u full-u.

to je na polju plazme i drugih panela.

Inovativno je ono sto sam naveo u pocetku posta a to je da su uneli novu boju u kreiranju slike (pored RGB) to je sad "plavo-zelena" i paleta boja je povecana za 1,5 put!!!

Tu je caka!!! po vrh toga sto su razvili tehnologiju koja to podrzava i proizveli preveliki broj panela za TV,Tablete i mobilne telefone.(zato cekam 2014g.)

E tu su otisli korak unapred od svih,svi displeji na svim uredjajima automatski ostaju u senci jer su nekonkurentni sa sonijem kada se drze u ruci (izvor web i YouTube).

imam osecaj da su cekali momenat da prevrnu celo trziste i da ponovo stanu na tron kao i nekad.

pogledajte ocene uredjaa po netu i to koje daju korisnici koji su pazarili fonove tablete tv-je,kad 900 ljudi na nekom sajtu potvrdi jednu te istu stvar nemas razloga da ne priznas da si opet ispred svih......

najveca je lova u masovnoj prodaji..... a znam da su pre par godina imali projekte sa kojima su bili u minusu jer su primat imali zuti i korejanci koji su furali fazom jeftino i kvalitetno samo onoliko koliko da zadovolji osnovne potrebe.

resenje svega je otici korak napred postaviti za standard novu tehnologiju i "pobiti ta (zuta) gov..na i gotova stvar".

o tome ja ovde pricam.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...