Jump to content


SMSL SA36A - grupna nabavka


Vlajo

Recommended Posts

  • Replies 842
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pazi, može on da priÄa Å¡ta god hoće, broj nije validan, zato Å¡to HK poÅ¡ta (kao uostalom i svaka druga na svetu) ima jedinstven poÅ¡tanski kod, a on se sastoji iz tri dela:

- RC - ova dva slova na poÄetku oznaÄavaju tip poÅ¡iljke

- 9 cifara u sredini (a ne 10 kao kod njega)

- HK - dva slova na kraju oznaÄavaju iz koje države ide paket

 

Može on tako da mrsi do sutra, nije u pravu!

Link to comment
Share on other sites

NajviÅ¡e mrzim ovakav tip nadobudnog prodavca kada krene da mi prodaje m... za bubrege i ubeÄ‘uje me u neÅ¡to za Å¡ta i sam zna da ne može da bude istina, a pri tome ne skapira da nisam proseÄan neupućen ebay kupac koga može tako da voza.

Videćemo da li će ovaj da shvati ili će da nastavi da vrti svoju priÄu.

Link to comment
Share on other sites

Od tog Forexmena su naruÄili mnogi sa diyaudio.com, Äak ga preporuÄuju za saradnju. Nije da ga branim, samo kao komentar. Strpljenja imate, bar vi koji ste uÄestvovali u grupnjaku za Lampuserus Rex :thumbsup2 , 'oće kinezi malo da zavlaÄe ali zavisi i od vetrova u indijskom okeanu.

Link to comment
Share on other sites

Stići će vam. Meni 3-4 dana, možda i 5, nije imalo niÅ¡ta na trakingu. Na eBay trakingu nećete niÅ¡ta videti. Vidite koja je poÅ¡ta pa na njenom sajtu probajte. 

Ja sam naruÄio 27.08 stiglo 11.09 . NaruÄio sam sa linka sa prve strane. Probano u sredu, kad je stiglo, 5 minuta da vidim da li radi, u petak skoro sat vremena i to je to. Nisam ga uporeÄ‘ivao sa SI t-ampom. Meni su Fostex-si 95-96db osetljivi tako da mi je prejako za sluÅ¡anje kad je pot na 9-10 sati. Ovako mi deluje pristojno napravljeno. Znao sam da je malo ali baÅ¡ je malo, Å¡to nije zamerka. Uzeo sam crnu verziju i baÅ¡ mi se sviÄ‘a.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Samo da javim da meni još uvek nije stigao paket, a koliko vidim na trackingu pošta Srbije još uvek nije stigao kod nas.

Danas je 32. dan od porudžbine, tako da imamo još nedelju dana fore da otvorimo dispute na ebayu i time budemo pokriveni od strane ebaya. Ako zakasnimo i amp ne stigne ćao zdravo.

InaÄe, trenutno su u kini neki praznici, pre neki dan sam naruÄio neke stvarÄice od "mog Kineza" i on mi je predoÄio da će zbog toga kasnije da stignu paketi, Äisto da znate.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...