Jump to content


SMSL SA36A - grupna nabavka


Vlajo

Recommended Posts

Ne oÄekujem niÅ¡ta, tako da ću neÅ¡to sigurno dobiti. :banana

 

Vrlo Zen, poštujem.

 

Ја очекујем оÑим Ñлушања да ће бар пиво бити 'ладно   :facehearts

 

:wave2

 

Vrlo normalno, poštujem.

 

Oćem, mada ipak je ampić Creeku unuÄe, mora da uÄi joÅ¡ dosta od matorog ...

 

Vrlo iskusno, poštujem .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 842
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juhu! To ovaj vanzemaljski objekt?

 

http://www.troelsgravesen.dk/tannoyMG15.htm

 

Ako tu lepo zvuÄi onda će i na Ujakovim sirotinjskim 10 inch krntijama da pusti neki zvuk. Ajde momci kad ga izgustirate natenane, ako može da se proba na 2 dana?

Nudim moju probu za pricu oko Vinsenta Vege i njegove lepse polovine...

:wave2 & :cheers 

Link to comment
Share on other sites

Baš me interesuje kako će ovaj ampić da se izbori sa ovim mojim Jamo aždahama, pošto će kod stoN-a sigurno da potera one njegove kutijetine od 100+ db bez mnogo problema.

Å ta to ima tako osetljivo?

Ljudi nije ovo slabo. Ja ovo ne mogu da sluÅ¡am jaÄe od 10-11 na potu. Preglasno. IzmeÄ‘u 8 i 9 OK. Jutros dok sam se spremao za posao pustio Petera Gabriela. Tiho, lepo, ne opterećujuće. Ali ovo nije sluÅ¡anje već pozadinsko sluÅ¡anje.

Link to comment
Share on other sites

Nudim moju probu za pricu oko Vinsenta Vege i njegove lepse polovine...

:wave2 & :cheers 

 

 

Vega smanji gas i prebaci iz 5-te u 1-vu. GospoÄ‘a pobode glavom direktno u Ipod na suvozaÄkom mestu i preminu na mestu.

 

"Ubio je Stiv Džobs", izjavio je Vinsent Vega Mauricio Ljorka na komemoraciji koja je brojala devetnaestmilionatristaÄetrdesethiljadaisedamstodvadesettri Älana porodice u južnom delu groblja u južnom delu Guangžoua. Na to uslediÅ¡e mlaki aplauzi. Nedavna rekonstrukcija porodice je svela ovaj skromni skup na uži krug onih koji su poÅ¡tovali i poznavali onu koja stradaÅ¡e od visoke tehnologije.

24 bita i 96 Khz kasnije, zatrpaÅ¡e je, baciÅ¡e cveće limuna, gladiole, korijandera i limuntusa na humku i odoÅ¡e u kladionicu. Vinsent odigra Äetiri para iz dvojke u keca i devojka sa kaÄketom Banka Inteze za Å¡alterom popi duplu lozovaÄu a zatim otkuca listić. Vinsent Vega izaÄ‘e na ulicu i krenu prema Bentliju kad mu zazvoni pejdžer. Takve poruke se ne dobijaju Äesto i Vega ostade paralizovan dok je sricao slova sa 24 inÄ pejdžera koji je nosio u levoj Äarapi, kao i uvek utorkom. Zabaci rajf na kragnu i vid mu se poboljÅ¡a. Na ekranu je jasno pisalo da nekolicina srpskih terorista zahteva isporuku celih 10 ampića.

 

Vinsent propusti rikÅ¡u sa leve strane i preskoÄi dve rikÅ¡e sa desne strane i uÄ‘e u zalagaonicu "Sonic Kaiser MaÄka" koju je dvanaest vekova bez mrlje na savesti i bez tragova poreznika na vratu održavao Samuel Konstantinović, rodom iz Rožaja.

 

Samuel reÄe: "Jel sat?" Vega reÄe: "Jok, penkalo." Utom se izvrÅ¡i robno-novÄana razmena i Vinsent Vega, rodom iz Senegala po ujaku, izaÄ‘e ponovo na ulicu gde veÅ¡tim manevrom izbegnu plavi Maserati i žutooranž Toyota rikÅ¡u, spretno gurnuvÅ¡i najbliže prolaznike pod cigla zelenu Mazdu.

 

ZamakavÅ¡i za prvi ugao, Vega potroÅ¡i pola sata da se nadiÅ¡e i zapali cigaru da bi se smirio. Zvuk Mazde mu je uvek podizao pritisak joÅ¡ od detinjstva u ÄŒeÅ¡koj. Ponovo proÄita tekst sa displeja svog 74 inÄ smart pejdžera i sabra se koliko je to najnoviji sabre chip dozvoljavao, dakle, 32 bita. Poruka je bila jasna ko dan u Glazgovu pred derbi i Vinsent Vega preko najbližeg oluka dospe do vrha zgrade gde naÄ‘e signal da se nakaÄi na WiFi internet. Stan ispod krova, faktiÄki u potkrovlju, da li legalizovanom ili ne nije ni bitno za ovu priÄu, živi i dejstvuje Dr. Samardžić George Pedro, hirurg specijalista za kontuzije nastale na zidu smrti.

Vega proÄita 17 solidnih crtica za detekciju mreže i ukuca, po sećanju, Å¡ifru "pleer". Odmah se naÄ‘e na web wide mreži a jedna lasta iz obližnjeg dimnjaka pobeže glavom bez obzira.

Link to comment
Share on other sites

:)

Nije neka velika greÅ¡ka, sve je to blizu mala je država. Kremasto je, ipak, greÅ¡ka Vlajomire jer se ovde viÅ¡e ne proizvodi krem, sigurno ne dobar, kvalitetan krem kao ranije. Ovo sad je obiÄan bućkuriÅ¡, može svaka tetka da ga umuti kad joj daÅ¡ sastojke, ionako je sve veÅ¡tak. Å erpadžije rade dobro, Äini mi se. Nije da su neka sila i da je fino raditi kod njih (po reÄima onih koji rade tamo, a znam i one iz proizvodnje i one pri vrhu) ali su stabilni i najviÅ¡e podsećaju na firmu od svih firmi u gradu.

 

@Zu Å¡alio sam se, naravno, u vezi dobacivanja ampića meni, samo vi probajte kao Å¡to je i red jer ste se prijavili i kupili a ja nisam. Volim da Äitam utiske kolega pa sam zato hteo da vas požurim da poÄne dodavanje i testove. Valjda će se ovi na carini probuditi i isporuÄiti taj paket ubrzo.

Link to comment
Share on other sites

TaÄno je to i za tetrapak i za Å¡ljivu, valjda. Vlajo pomenu one dve firme pa zbog toga sam hteo malo da pojasnim. Ovde je nekad bilo industrijsko Äudo ali sad je kao i svuda Äabar. Å ljiva raÄ‘a i dalje, mada, zavisi od godine a ni kad rodi dobro (kao ove godine) niÅ¡ta se nije promenilo u odnosu na vreme od pre 50 godina, svako misli da je struÄnjak da od toga napravi vrhunski proizvod a rezultati su nikakvi, tj. boli glava kakvi rezultati...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...