Jump to content


Prodavnice ploca


pecass

Recommended Posts

Daj pojasni: ideÅ¡ u Sign up, odabereÅ¡ MaÄ‘arsku. Posle kada ubacujeÅ¡ billing adress kartice Å¡to si pisao u polju County? Srbija ili MaÄ‘arska? Jesi li ikad plaćao eBay invoice preko žutog dugmeta "Pay now"? Ili ti priÄaÅ¡ o PayPal servisu za procesiranje kartiÄnih uplata koji ne traži da imaÅ¡ PayPal akaunt?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply
Daj pojasni: ideÅ¡ u Sign up, odabereÅ¡ MaÄ‘arsku. Posle kada ubacujeÅ¡ billing adress kartice Å¡to si pisao u polju County? Srbija ili MaÄ‘arska? Jesi li ikad plaćao eBay invoice preko žutog dugmeta "Pay now"? Ili ti priÄaÅ¡ o PayPal servisu za procesiranje kartiÄnih uplata koji ne traži da imaÅ¡ PayPal akaunt?
Link to comment
Share on other sites

Pazi, meni za billing i shipping address stoji Hungary. Ali ti na Amazonu, eBay-u i drugim sajtovima imas mogucnost da uneses adresu. Ukoliko sajt radi sa adresom koja ti je na PayPal-u kontaktiras ljude unapred i pitas da li moze drugacije. Ja sam tako neke nalepnice za Rubikovu Kocku narucivao i ljudi su prihvatili korekciju adrese. Isto sam sada dogovarao za neku majicu i opet su bili voljni da izadju u susret jer mnogi sajtovi listaju samo drzave koje podrzava PayPal obzirom da koriste njihov sistem za naplatu i obradu porudzbina.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Dakle prema tvojoj adresi Niš je u Mađarskoj? Kako to može da štima sa podatcima kartice deponovanih u banci koji pokazuju da je Niš u Srbiji? To se valjda na nekom nivou uspoređuje kada krene sistemska naplata, ne? Kako sistem odobrava da se sredstva skinu sa kartice kada postoji bitna razlika u adresi?
Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Dakle prema tvojoj adresi Niš je u Mađarskoj? Kako to može da štima sa podatcima kartice deponovanih u banci koji pokazuju da je Niš u Srbiji? To se valjda na nekom nivou uspoređuje kada krene sistemska naplata, ne? Kako sistem odobrava da se sredstva skinu sa kartice kada postoji bitna razlika u adresi?
Link to comment
Share on other sites

Ali raÄunaj da je moguće da "buyer protection" ne važi sa ovako faliÄnim akauntom, pa ako prodavcu padne na pamet da ne poÅ¡alje to Å¡to si kupio ili se to izgubi, PayPal ti neće isplatiti odÅ¡tetu.[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

Evo jos samo jedan post na ovu prepisku oko narucivanja sa eBay-a, ali cisto da dam neki zakljucak.

Naruceni diskovi su uredno stigli posle 8 dana (ovako kratka isporuka je posledica toga sto je prodavac u Evropi). Malo razocarenje je bilo to sto su diskovi i stampa stigli bez kutija (doduse, jako dobro zasticeni), ali sada proverih i na sajtu to isto pise (ko mi je kriv kada ne citam do kraja). Mada, ne mari mnogo jer kutije barem nisu problem. Bitno je da je kvalitet odlican i da nije bilo nikakvih problema (carina i slicno).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...