Jump to content


Sajt sve poseceniji*


Petar frenky

Recommended Posts

Sajt kao sto i sami vidite ima sve vise clanova, radujem se kad god vidim da jos neko voli hi-fi, a inace trenutni broj clanova je 3991, dakle jos 9 pa nas ima 4000 :wave2:):) ... jos treba racunati na stalne goste.... sve u svemu drago mi je da je hi-fi forum toliko posecen upravo zato sto je HI-FI... u pitanju...

uzivajte u muzici!!! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Forum je nekad bio dosta manji, sa aktivnijim Älanovima, interesantnijim temama, konstruktivnijim postovima. Bilo je manje praznog hoda, prežvakavanja istih priÄa, nestripljivih poÄetnika. Budala je bilo oduvek, ali je zdravo tkivo foruma bilo prominentnije i manje zaguÅ¡eno raznoraznim kojeÅ¡tarijama. Dakle, ne mislim da je posećenost ili popularnost foruma donela nekakav sadržajni boljitak, baÅ¡ naprotiv.

Link to comment
Share on other sites

Forum je nekad bio dosta manji, sa aktivnijim Älanovima, interesantnijim temama, konstruktivnijim postovima. Bilo je manje praznog hoda, prežvakavanja istih priÄa, nestripljivih poÄetnika. Budala je bilo oduvek, ali je zdravo tkivo foruma bilo prominentnije i manje zaguÅ¡eno raznoraznim kojeÅ¡tarijama. Dakle, ne mislim da je posećenost ili popularnost foruma donela nekakav sadržajni boljitak, baÅ¡ naprotiv.
Link to comment
Share on other sites

ne znam da li je sajt poseceniji ali je evidentno jedno:

veliki broj tema je otvoren za kratko vreme u pdf-u pocetnicka pitanja. Ovo govori da ipak postoji poprilicno interesovanje za hifi, da je ljudima potrebna informacija i savet a takodje potvrdjuje disclaimer pomenutog pdf-a - mozda su poneki stariji clanovi bili previse ostri i nestrpljivi sa pocetnicima u preostalom delu foruma.

Ovo narastajuce zdravo tkivo starih i novih interesenata sa hifi je dobra vest za distributere, ovaj sajt i dobar zvuk uopste.

Link to comment
Share on other sites

Nemaju oni pojma :lol:. Pogledaj kada sam se ja prijavio na forum. Nadji i ako nadjes javi koliko jos ljudi sa tolikim stazom na forumu aktivno ucestvuje. Na prste da prebrojis. A pobegli su zbog ovoga sto ozzy navodi i jos mnogo gorih stvari. Jos malo da pogubim zivce pa odoh i ja, dosta je bilo ovog zamlacivanja.

Link to comment
Share on other sites

i tako ces armiju interesenata-pocetnika za hifi ovim pravilom odvratiti od ucesca na forumu i interesovanja za ovaj predivan hobi. I to sve da se creme de la creme ne bi osetio iznervirano i indisponirano. A u slucaju da se radi o pretrpavanju prostora na harddiskovima koji kosta, problem moze biti prevazidjen vestijom moderacijom i brisanjem zastarelih i threadova koji nemaju informativni karakter znacajan za citaoca.

Ali....takva su pravila.

Link to comment
Share on other sites

Koliki prostor zauzima text ovakvog foruma a koliko kostaju TB HDD? Sve u svemu prostor nije problem a ni postavljanje pitanja. Ne postoje glupa pitanja! Inace, na forumu ima i vrlo nelogicnih zakljucaka i netacnih odgovora.

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne vidim da je bilo elemenata vredjanja, cak ni u pokusaju.

Neslaganje sa stavom i misljenjem sagovornika (generalno gledano) ne bi trebalo da se shvati kao uvreda. Na kraju recenice je cak postavljen i smajli.

Link to comment
Share on other sites

Forum je nekad bio dosta manji, sa aktivnijim Älanovima, interesantnijim temama, konstruktivnijim postovima. Bilo je manje praznog hoda, prežvakavanja istih priÄa, nestripljivih poÄetnika. Budala je bilo oduvek, ali je zdravo tkivo foruma bilo prominentnije i manje zaguÅ¡eno raznoraznim kojeÅ¡tarijama. Dakle, ne mislim da je posećenost ili popularnost foruma donela nekakav sadržajni boljitak, baÅ¡ naprotiv.
Link to comment
Share on other sites

vrlo je zanimljivo kad ljudi sopstvenom stavu koji izrazavaju u vezi nekog prilepe epitet - objektivan.

Mislio sam da sopstveni stav moze biti samo subjektivan (barem smo tu lekciju naucili baveci se hifiem)ali eto, svaki dan nesto novo. Ako nista drugo arsini ove zajednice dolaze na svoje mesto u skladu sa prirodom clanova.

Link to comment
Share on other sites

Može biti objektivan kada se radi o temama i postovima gde neke stvari ne mogu da budu subjektivne, već je jedna istina, a ne 2, 3 ili ne znam koliko. Ili kraće - kada se za konkretne stvari pišu pogrešni odgovori, onda je moj stav da je to pogrešno objektivan.

Link to comment
Share on other sites

e vidis, u slucaju da postoji samo 1 istina kao sto tvrdis, onda ovo ne bi bio interaktivan forum gde ljudi razmenjuju svoja misljenja vec blog gde svako sopstvenu temu moze da uredjuje, edituje, bira clanove koji smeju da ucestvuju a banuje one koji mu se ne svidjaju ili pisu neistine.

Objektivno ili subjektivno moras da prihvatis to :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...