Jump to content


Sajt sve poseceniji*


Petar frenky

Recommended Posts

e vidis, u slucaju da postoji samo 1 istina kao sto tvrdis, onda ovo ne bi bio interaktivan forum gde ljudi razmenjuju svoja misljenja vec blog gde svako sopstvenu temu moze da uredjuje, edituje, bira clanove koji smeju da ucestvuju a banuje one koji mu se ne svidjaju ili pisu neistine.

Objektivno ili subjektivno moras da prihvatis to :cheers

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa tobom ali se plasim da ces morati da prihvatis razlicito misljenje izgovoreno na pristojan nacin pa i bez objektivne tezine. To bi bio objektivno razumevanje forumskog vida komunikacije a niko te ne tera da pises kontrapostove na dve strane ukoliko te to mrzi ili smatras da sagovornik to ne zavredjuje :cheers Mozda pojedini postovi sadrze objektivnu neistinu ali ona moze imati koren u nepoznavanju materije od strane subjekta a pritom niko se nije naucen rodio. A i ovde jos nisu uveli polaganje sedmodnevnog prijemnog ispita da bi se ucestvovalo...

uzdravlje :D

:D

Link to comment
Share on other sites

NetaÄne stvari ne mogu da potpadaju pod "razliÄito miÅ¡ljenje". PoÅ¡to se zna da mnogo viÅ¡e ljudi Äita forum nego Å¡to u njegovom radu uÄestvuje i postuje, imaÅ¡ situaciju da oni koji tek treba neÅ¡to da nauÄe, uÄe pogreÅ¡no. Bolje je da to nije ni usvojio uopÅ¡te, nego da je pogreÅ¡no nauÄio. Onda joÅ¡ to pogreÅ¡no krene da Å¡iri dalje, pa se poziva na ranije proÄitano (koje je pogreÅ¡no) kao da je proÄitano na NET-u nepobitna Äinjenica, i tako u beskonaÄno.

Ne osporavam pravo bilo koga da uÄestvuje na forumu. Ali, samo opominjem na posledice vidjenja mnogih da je njegovo "demokratsko pravo" da piÅ¡e Å¡ta hoće, ukljuÄujući tu i pogreÅ¡ne stvari, koje onda nastavljaju da dezinformiÅ¡u "nove naraÅ¡taje" i da kao takve kruže unaokolo...

Link to comment
Share on other sites

BokiTokiVoki je napisao :

NetaÄne stvari ne mogu da potpadaju pod "razliÄito miÅ¡ljenje". PoÅ¡to se zna da mnogo viÅ¡e ljudi Äita forum nego Å¡to u njegovom radu uÄestvuje i postuje, imaÅ¡ situaciju da oni koji tek treba neÅ¡to da nauÄe, uÄe pogreÅ¡no. Bolje je da to nije ni usvojio uopÅ¡te, nego da je pogreÅ¡no nauÄio. Onda joÅ¡ to pogreÅ¡no krene da Å¡iri dalje, pa se poziva na ranije proÄitano (koje je pogreÅ¡no) kao da je proÄitano na NET-u nepobitna Äinjenica, i tako u beskonaÄno.

Ne osporavam pravo bilo koga da uÄestvuje na forumu. Ali, samo opominjem na posledice vidjenja mnogih da je njegovo "demokratsko pravo" da piÅ¡e Å¡ta hoće, ukljuÄujući tu i pogreÅ¡ne stvari, koje onda nastavljaju da dezinformiÅ¡u "nove naraÅ¡taje" i da kao takve kruže unaokolo .

TACNO !

Link to comment
Share on other sites

U ovoj temi je izreceno previse netacnih stvari. Toliko pogresnih da me mrzi i da objasnjavam, ali ajde da pogresim joj jednom

1. Tema Lampizator je zakljucana, a na Audiohard forumu je cak obrisana. Da li sam dovoljno rekao?

2. Ja potpuno podrzavam i "gotivim" sve DIY radove i vec sam rekao da imate punu moju podrsku. Napravio sam podforum sa gotovim projektima, objavio konkurs za projekte koji bi bili objavljeni u Hi-Filesu i nije uradjeno nista. Gde imate punu podrsku domacim proizvodjacima, osim u Hi-Filesu?

3. To da DIY nije profitabilan niste lepo shvatili, namerno ili slucajno. Npr. siguran sam da bi sa insertacijom nekakvog DIY projekta u Hi-Filesu iygubili puno vremena i novca, ali bih ja to opet uradio.

A pricu o poslanicima bih zaobisao na ovom forumu.

Link to comment
Share on other sites

BokiTokiVoki je napisao :

NetaÄne stvari ne mogu da potpadaju pod "razliÄito miÅ¡ljenje". PoÅ¡to se zna da mnogo viÅ¡e ljudi Äita forum nego Å¡to u njegovom radu uÄestvuje i postuje, imaÅ¡ situaciju da oni koji tek treba neÅ¡to da nauÄe, uÄe pogreÅ¡no. Bolje je da to nije ni usvojio uopÅ¡te, nego da je pogreÅ¡no nauÄio. Onda joÅ¡ to pogreÅ¡no krene da Å¡iri dalje, pa se poziva na ranije proÄitano (koje je pogreÅ¡no) kao da je proÄitano na NET-u nepobitna Äinjenica, i tako u beskonaÄno.

Ne osporavam pravo bilo koga da uÄestvuje na forumu. Ali, samo opominjem na posledice vidjenja mnogih da je njegovo "demokratsko pravo" da piÅ¡e Å¡ta hoće, ukljuÄujući tu i pogreÅ¡ne stvari, koje onda nastavljaju da dezinformiÅ¡u "nove naraÅ¡taje" i da kao takve kruže unaokolo .

TACNO !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...