Jump to content


PROBLEMI SA VIRUSIMA NA FORUMU!!!


accuphase

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

@BokiTokiVoki

Licemerno bi bilo da nisam stvari nazvao pravim imenom,ukoliko sumljas citaj postove redom pa vidi da li sam tada pogresio kada sam to rekao.

Seckas postove,selektivno citas,komentarises delove,pa kritika za kritikom i tako u krug.Vrzino kolo.

Ukoliko ti smatras da je Vule Jovan Zlatousti a ovi sto su ga banovali gresnici,ne kapiraju lucidnost i mudrost na n-ti,onda ... :D

Evo bonus pojasnjenje:

IZVINI za svaku ruznu pogrdnu rec,koju sam rekao ili se mogla tako protumaciti.

Mozes li uzvratiti istom merom ? (ovo nije patetika,izvinio sam se do sada x puta ukoliko bi uvideo da me ljudi ili nisu dovoljno dobro razumeli ili ja nisam to lepo objasnio)

Dakle da li mozes uzvratit istom merom,iskreno naravno ?

Pri tome se ne treba,niti ja to trazim,pravdati,jedan :wave2 je dovoljan

Link to comment
Share on other sites

Smešno. Očigledno ne shvataš. Čovek nije bio inspirisan par dana za ono što ti zoveš ironičnim upadicama, itd., i to je sve. Zato ti je i napisao:

Imam i ja molbu za Bokija. :D

Boki, da li bi bio ljubazan da nam npr. bar nagovestiš kada će Vule biti inspirisan narednih dana za ono što Nenad zove ironičnim upadicama? Čisto, ono, da nas ne zatekne kao sneg putare... :wave2

post-1726-128510971188_thumb.png

post-1726-128510971188_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ko pronadje u tekstu razlog za ban dobije 100 maraka! Ako smetam rukovodstvu foruma neka otvoreno kaže razlog, ovako je zaista jadno..

Pravila foruma

od Ljuba » Čet Avg 27, 2009 8:29 am

Poštovani,

dobrodoÅ¡li na Hi-Fi Forume, najveći sajt o audio i video opremi, samogradnji i muzici kod nas. NaÅ¡a zajednica broji preko 3.000 Älanova i predstavlja veliku bazu praktiÄnih znanja, saveta i diskusija. Pre VaÅ¡eg prvog posta, molimo proÄitajte pravila uÄestvovanja na forumu koja će olakÅ¡ati uÄešće i Vama i ostalim Älanovima i povećati Å¡anse da dobijete brz i taÄan odgovor.

- PRE POSTAVLJANJA NOVE TEME, UPOTREBITE FUNKCIJU SEARCH. Vrlo je verovatno da odgovor na Vaše pitanje već postoji.

- POSTAVITE TEMU U ODGOVARAJUĆU SEKCIJU FORUMA. Naslov nove teme treba da sadrži što više podataka - izbegavajte naslove kao što je "Jedno pitanje" i sl.

- DRŽITE SE TEME. Ukoliko želite da postavite sliÄno ili drugaÄije pitanje, otvorite novu temu.

- IZBEGAVAJTE SUKOBE. LiÄne prepiske koje nemaju veze sa temom vodite preko privatnih poruka, a svako nepriliÄno obraćanje od strane drugih Älanova prijavite administratorima.

- POÅ TUJTE INTELEKTUALNU SVOJINU. Zabranjeno je postovanje grafiÄkih, tekstualnih i drugih sadržaja koji su zaÅ¡tićeni.

- KOMERCIJALIZACIJA JE ZABRANJENA. Sve komercijalne poruke koje se tiÄu distributera i proizvoÄ‘aÄa nije dozvoljeno postavljati. Ukoliko imate želju da postavite takvu poruku, kontaktirajte administratora za odobrenje i uslove. U suprotnom tema će biti obrisana.

- PIRATERIJA JE ZABRANJENA. Ne nudite i ne tražite nezakonitu razmenu zaštićenih sadržaja ili odgovarajućih linkova kao ni ilegalno skidanje muzike ili filmova jer to nikoga na forumu ne zanima.

- MALI OGLASI PODLEŽU PRAVILIMA. Pre postavljanja malog oglasa, molimo prouÄite lepljivu temu na poÄetku te sekcije foruma. Oglasavanje u bilo kom drugom forumu je zabranjeno. Ovo ukljucuje i teme "prodao bi komponentu X, koliko ona vredi", posto je i to efektivni oglas.

NepoÅ¡tovanje pravila foruma i lepog ponaÅ¡anja moderatori sankcioniÅ¡u putem upozorenja kojih može biti najviÅ¡e pet, posle Äega sledi iskljuÄenje sa foruma. Nadamo se da ovakve mere neće biti potrebne u VaÅ¡em sluÄaju!

NepoÅ¡tovanje pravila foruma poput vreÄ‘anja Älanova i provokacija moderatori sankcioniÅ¡u i udaljavanjem sa foruma na 7, 30 i 90 dana u zavisnosti od težine prestupa.

Iskoristite mogućnost i predstavite se ostalim Älanovima u sekciji "Novosti na forumu" tako Å¡to ćete napisati neÅ¡to o sebi, svom sistemu i interesovanjima.

SrdaÄno

HiFi Forumi tim

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...