Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Profesore Äestitam, moram priznati da ovakve nemam, prijatelj mi je trenutno u Londonu i pronašao mi je TDK SA-90, 5 komada je 8.99 funti, nije jeftino ali kaseta kod nas nema ni za lijek :thumbsup2

RETRO koji model TDK SA-90 ti je pronasao, a sto se tice ovih MAXELL kaseta odvojicu nekoliko komada za tebe a o slanju cemo se dogovoriti. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko od clanova foruma imao kasetu TDK OPTIMA METAL 90,i kakvog je kvaliteta u odnosu na ostale metal kasete istog proizvodjaca.Juce sam nabavio jednu takvu takvu kasetu doduse snimljenu,izgleda fantasticno,i veoma sam zadovoljan sto je imam u svojoj kolekciji.Svaka informacija je dobro dosla,unapred hvala.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam doživio jedno ugodno iznenaÄ‘enje, moj prijatelj Robert je išao poslom u London i ja ga naravno ugnjavio da mi potraži koju kasetu, krom ili metal što mu prvo padne pod ruku, donio mi je na POKLON ove TDK SA-90 i još dvije majice pride, hvala prijatelju.

Tvoj prijatelj je doneo dobre poklone,narocito mi se svidjaju majice.O kasetama necu da dajem komentare. :thumbsup2:bounce

Link to comment
Share on other sites

Tvoj prijatelj je doneo dobre poklone,narocito mi se svidjaju majice.O kasetama necu da dajem komentare. :thumbsup2:bounce

Ha, ha Profesore, tim što neÄete dati komentar o kasetama isto je kao da ste ga dali, kad nema boljih i ove su odliÄne a poklonjenom konju se ne gleda u zube.

Znao sam da negdje imam ove kasete i veÄeras sam ih pronašao naravno tamo gdje sam se najmanje nadao.

post-15891-0-49872000-1317935714_thumb.j

post-15891-0-26946300-1317935735_thumb.j

post-15891-0-76415100-1317935751_thumb.j

post-15891-0-34457900-1317935768_thumb.j

post-15891-0-69870600-1317935787_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Japanski "kasetaški" blogovi i sajtovi su pravi rudnik informacija... malo "snova otvorenih oÄiju", ne može da škodi, a i nikad se ne zna, jer svet je mali !

ÄŒuveni "type II-metal", model iz 1984-te godine, pogledajte mol & sol grafike u poreÄ‘enju sa tadašnjim modelom TDK sa...

bfb3a4ad.jpg

TDK hx vs Teac cobalt, duel dva "metal-vuka u chrome koži", top end japanske kasetne tehnologije...

c7483a94.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...