Jump to content


High Fidelity Card - kartica visoke vernosti :)


Ljuba

Recommended Posts

Magazin Hi-Files je pripremio specijalnu člansku karticu za svoje najvernije pretplatnike i čitaoce, pod imenom High Fidelity Card.

Pretplatnici ce ovu karticu dobiti u januaru 2010.

Kartica će služiti kao besplatna ulaznica za sve nastupajuće Hi-Files sajmove, ali i popuste koje će audio/video distributeri obezbediti za naše članove.

Spisak distributera i dilera koji budu učestovali u ovoj akciji biće objavljen u svakom broju magazina Hi-Files kroz odgovarajuću reklamu na celoj stranici.

U prilogu je preliminarni izgled High Fidelity kartice.

Srdačno

redakcija Hi-Files

post-45-128510953981_thumb.jpg

post-45-128510953981_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Drugari uz svo razumevanje... nasa ideja i jeste da ovim potezom povecamo broj pretplatnika.

Prema tome, izvolite, pretplatite se i dobijate karticu :bounce

P.S. ponuda i jeste za "ubuduce", ako je neko nekada uplatio pretplatu koja vise ne vazi, nece dobiti karticu. Karticu dobijaju aktuelni pretplatnici

P.S.S. vec dobijamo odziv od distributera :screwy

Link to comment
Share on other sites

Sasvim je normalno da izdavaÄ povuÄe ovakav potez i to je uobiÄajeno od kako je sveta i veka. ÄŒudi me da neko ne razume da izdavaÄ potpuno opravdano nastoji da poveća broj pretplatnika, jer oni daju pare unapred (Äak i po godinu dana) sa kojima izdavaÄ može da raspolaže, tj. da ih iskoristi za finansiranje Äasopisa koji onda treba da bude sve bolji i bolji. Mi koji kupujemo na kiosku niÄim ne doprinosimo da se Äasopis unapred finansira.

Anegdota: verovatno ste Äuli za disko kuću Windham Hill; e, oni su finansirali svoje prvo izdanje, solo ploÄu, u to vreme anonimnog, George Winston-a, tako Å¡to su objavili oglas kojim traže pretplatnike za njegovu debitantsku ploÄu i uradili je parama koje su tako sakupili. PloÄa je postala bestseler, a firma narasla i danas zasluženo uživa ugled meÄ‘u ljubiteljima new age muzike i drugim muziÄkim sladokuscima!

Link to comment
Share on other sites

...za karticu +

Predlog:

kako ima dosta redovnih citalaca,a zbog postara kojima je moto "leva ruka desni djep, pa,komso,ne znam ja nista,nije stiglo,zagubilo se..." ili iz vec nekih drugih razloga nisu korisnici pretplate,mozda bi mogla neka varijanta,posto je casopis " zatvoren " ubaciti neku nalepnicu ili tako nesto,pa ko sakupi svih sest(tj.sve brojeve tokom godine)iskoristiti kao dokaz,posalje na adresu redakcije,da je redovni citalac i omoguciti mu za narednu da dobije karticu ili nesto slicno.

Neka varijanta za redovne,a koji nisu na postpaid-u ne bi bila zgoreg :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

...za karticu +

Predlog:

kako ima dosta redovnih citalaca,a zbog postara kojima je moto "leva ruka desni djep, pa,komso,ne znam ja nista,nije stiglo,zagubilo se..." ili iz vec nekih drugih razloga nisu korisnici pretplate,mozda bi mogla neka varijanta,posto je casopis " zatvoren " ubaciti neku nalepnicu ili tako nesto,pa ko sakupi svih sest(tj.sve brojeve tokom godine)iskoristiti kao dokaz,posalje na adresu redakcije,da je redovni citalac i omoguciti mu za narednu da dobije karticu ili nesto slicno.

Neka varijanta za redovne,a koji nisu na postpaid-u ne bi bila zgoreg :thumbsup2

Nema potrebe, kome casopis bude ukraden ili neisporucen treba samo da se javi na redakciju i dobija novi primerak.

Takvih primera je manje od 2% po svakom broju casopisa.

Link to comment
Share on other sites

Ranije sam pokusavao sam nekim pretplatama. Sanduce jednostavno nije dovoljno veliko da ceo casopis stane unutra a nijedan postar nije dodnosio na vrata. Izguzvanu dnevnu novinu ne citam a jos manje nesto poput Hi-Filesa. Kupujem od prvog broja, ne mogu da se pretplatim ali ok.... kad SBB moze da samo postpaid ljudima ubrzava internet zasto ne i ovo.

Link to comment
Share on other sites

A jel može kartica sa forumskim nikom za nas postpaid vlasnike svih brojeva? :plakanje

Mislim, lako je postati pretplatnik, ali žao mi ratnog meraka sa babom u trafici dok tražimo Äasopis... i slavlja kad ga pronaÄ‘emo.

A popusti uz ovakvu karticu neka „idu na dušu“ distributerima... :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...