Jump to content


Hi-Files 19 je izašao


Willi Studer

Recommended Posts

Poštovani ljubitelji vuka i slike,

Hi-Files broj 19 je već u prodaji.

U novom broju:

Tema broja

Klase pojačala

Intervjui

Usher Audio

Straight Wire

Testovi

Unison Research Unico Secondo

Trafomatic Experience One

Cyrus 6 vs

LG 37LY95

Monitor Audio GS10

Dynaudio Audience 72

Acoustic Energy Aelite Three

ASD Orchestra Reference MkIII

Usher CP-6371

Harman/Kardon AVR645

Rotel RSP-1068 & RMB-1075

Yamaha RX-V861

Dayens In Vivo

Muzika

Smashing Pumpkins

CD recenzije

Film

DVD recenzije

Link to comment
Share on other sites

I to odlican, ako smem reci, zaista puno dobrih uredjaja na testu, aktuelnih tema, u celini mislim da je obimniji i edukativniji, pre svega zbog teme broja i intervjua. Bice lepo ispunjeno vreme u citanju i cekanju na jubilarni 20. koji ce po najavama biti izvanredan. Pozdravljam!

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na savetima.

Kao Å¡to i sami vidite od ovog broja je krenula saradnja sa Technomaxom odnosno firmom Renoprom.

To znači da ćemo u budućnosti svakako imati testove Marantz elektronike, a da ćemo i pregled tržišta upotpuniti ovim brendom.

Podrazumevano i sa AE i MS zvučnicima.

Uživajte...

Link to comment
Share on other sites

Neko reče nisu krivi proizvođači što prave dobre proizvode, nego smo krivi mi što nemamo para.

Mi možemo da budemo srećni kada izaberemo tu Dačiju ili Z10, ali treba samo da pređemo granu i da vidimo gde smo i na kom nivou.

I još taj auto treba da otplaćujemo godinama :(

Kritika prihvaćena, posvetićemo pažnju i proizvodima od npr. 300-500 evra.

Već vidim test novog NAD integralca od 19.900 dinara :(

Link to comment
Share on other sites

Ljubo, možda bi bilo pametno razgovarati sa uvoznicima koja se klasa uređaja najviše prodaje sa shodno tome birati uređaje za testove. Iskreno mislim da to i jeste klasa 300-500 evra. Mislim da treba predstavljati i skuplje uređaje ali da težište ipak treba da bude na onome što narod (najviše) kupuje.

Link to comment
Share on other sites

A jesi li razmisljao da su ljudi mozda vec testirali sve sto se na domacem trzistu moze pronaci za "razumne" pare??? I sta ce onda? Da zatvore radnu (casopis) dok ne dodje sledece godine nova serija jeftinih uredjaja...

Pa u tom slucaju bi casopis imao dva izdanja godisnje...

Link to comment
Share on other sites

Ne, nismo testirali sve sto se na trzistu moze kupiti od 300-500 evra.

Radi se o tome da svi mi svesno i podsvesno jedva cekamo da testiramo nesto skupo, a da pri tome zanemarujemo kupovnu moc prosecnog citaoca.

Jednostavno i mi, ali i distributeri bi da se "hvalimo" skupljim uredjajima.

@Koko Bil

Sugestija prihvacena :(

Link to comment
Share on other sites

Odlucio sam da zamenim moje "rucne radove" i ostale starudije iz praistorije pa sam krenuo da gledam sve komponente 200-300 eu. Mislim imao sam mnogo problema da pronadjem recenzije te klase. Ne tvrdim da se casopis bazno bavi tom klasom ali da je s vremena na vreme uvrsti. Evo mozda cu svoj Marantz3001 da zenim sa nekim kutijama ali u klasi 200-300 eu pa ako mogu sebi da dam tu slobodu predlazem u nekom od sledecih brojeva test te klase jer ima puno modela.

p.s. u tom testu bi bilo zanimljivo da se stavi po jedan autsajder (neki kinezi) i jedan iz vise klase kako bi ljudi bili orjentisani.

Imam tv od 300eu, risiver 250eu....

Link to comment
Share on other sites

Bio je skoro veliki test malih zvucnika, tada su se koncentrisali na tu klasu zvucnika od oko 300e.

Vec je machinori rekao, ali moram i ja da pohvalim tekstove gospodina Milana Milosevica, svi su veoma informativni i vrlo jasno napisani.

Samo nastavite, jedva cekamo novo izdanje sa redizajnom (nadam se ne velikim :roll: )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...