Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

na koju opciju mislis?..digitalnu ili analognu?..mozda se izreskiram sutra na berzi u Becu :1038::D

Digitalnu, drugu nisam sluÅ¡ao. Godinama sam živeo u ubeÄ‘enju da ovaj album nikad neće prosvirati kako treba a proÅ¡ao sam kroz dosta izdanja (LP, CD) i onda sam Äuo ovo novo i to je konaÄno TO. Jedan od retkih remastera koji predstavljaju jasan i nedvosmislen upgrade u odnosu na prethodne opcije, skidam im kapu. InaÄe, ne vidim razlog da vinil zakaže, mislim da ovo novo Äak i snimljeno na normal kasetu ostavlja u praÅ¡ini sva prethodna izdanja na Äemu god da ih pustiÅ¡. Probaj.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, skoro sam ih ˇotkrioˇ (Radio Paradise je zaslužan) i baš mi prija :hdphones

mozes ubosti sa velikom sigurnoscu na bilo koji,jedino je "Blush music" malo vise ambijentalisticki..pogledaj 16 Horsepower "Live" (DVD):

http://www.amazon.com/16-Horsepower-Live/dp/B000EQ5V6S/ref=sr_1_sc_12?ie=UTF8&qid=1330687512&sr=8-12-spell

pa poslusaj evenualno "Hoarse"..dobar materijal za testiranje haaaajendistickih sistema,da se uveris da tri cuke nemaju sa zivom svirkom :D

Link to comment
Share on other sites

Digitalnu, drugu nisam sluÅ¡ao. Godinama sam živeo u ubeÄ‘enju da ovaj album nikad neće prosvirati kako treba a proÅ¡ao sam kroz dosta izdanja (LP, CD) i onda sam Äuo ovo novo i to je konaÄno TO. Jedan od retkih remastera koji predstavljaju jasan i nedvosmislen upgrade u odnosu na prethodne opcije, skidam im kapu. InaÄe, ne vidim razlog da vinil zakaže, mislim da ovo novo Äak i snimljeno na normal kasetu ostavlja u praÅ¡ini sva prethodna izdanja na Äemu god da ih pustiÅ¡. Probaj.

zaintrigirao si me :xmas "plucas" mi je bio,i ostao do sada isto tako sa silnim trazenjima na crnoj listi da "tu nema sanse da se ista uradi" :D ..cena ovog seta je bas "bratska",gledao sam vec i ranije,zamal me srcko strefio :evil:

http://www.amazon.co...30688016&sr=8-4

:D

ovo se cini mnogo korektnije vec:

http://www.amazon.com/Aqualung-40th-Anniversary-Jethro-Tull/dp/B005FVFWOI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1330688214&sr=8-1

Link to comment
Share on other sites

mozes ubosti sa velikom sigurnoscu na bilo koji,jedino je "Blush music" malo vise ambijentalisticki..pogledaj 16 Horsepower "Live" (DVD):

http://www.amazon.co...2&sr=8-12-spell

pa poslusaj evenualno "Hoarse"..dobar materijal za testiranje haaaajendistickih sistema,da se uveris da tri cuke nemaju sa zivom svirkom :D

Hoću, hvala.

:cheers

Link to comment
Share on other sites

zaintrigirao si me :xmas "plucas" mi je bio,i ostao do sada isto tako sa silnim trazenjima na crnoj listi da "tu nema sanse da se ista uradi" :D ..

Isto. Prihvatio sam Hoffmanov remaster kao definitivan (iako nisam bio prezadovoljan) i živeo u ubeÄ‘enju da bolje neću Äuti. Na ovaj sam skoÄio zbog bonusa i pustio Äisto da vidim kakvu su Å¡tetu napravili ovaj put. Kakvo iznenaÄ‘enje! InaÄe, nije u pitanju remaster u užem smislu te reÄi, već zapravo remix. OÄigledno je „samo“ bilo potrebno da neko zasuÄe rukave i krene iz poÄetka. Hvala bogu pa se posla prihvatio fan (Steve Wilson, Porcupine Tree) koji je maksimalno ispoÅ¡tovao originalnu viziju (nema radikalnih izmena), a koristeći modernu tehniku. Svaka Äast, stvarno. Prosto se raspametim od sreće kad vidim ovako poÅ¡ten i ispravan pristup stvarima koje se obiÄno najstraÅ¡nije otaljavaju.

Link to comment
Share on other sites

Digitalnu, drugu nisam sluÅ¡ao. Godinama sam živeo u ubeÄ‘enju da ovaj album nikad neće prosvirati kako treba a proÅ¡ao sam kroz dosta izdanja (LP, CD) i onda sam Äuo ovo novo i to je konaÄno TO. Jedan od retkih remastera koji predstavljaju jasan i nedvosmislen upgrade u odnosu na prethodne opcije, skidam im kapu. InaÄe, ne vidim razlog da vinil zakaže, mislim da ovo novo Äak i snimljeno na normal kasetu ostavlja u praÅ¡ini sva prethodna izdanja na Äemu god da ih pustiÅ¡. Probaj.

Apsolutno se slažem.

OzZy, hvala još jednom što si mi skrenuo pažnju na to izdanje, slabo šta pratim, sam ga ne bih još dugo otkrio.

:wave2

P.S. Verovatno si mi i uštedeo par hiljada dinara, jer sam se premišljao da kupim onaj primerak LP-a koji prodaje nepokolebljivi Zoranlp.

Link to comment
Share on other sites

...Na ovaj sam skoÄio zbog bonusa...

A meni opet taj bonus smeta. ProÄitao sam tvoju preporuku i reÅ¡io da kupim cd, ali me je upravo to Å¡to je dupli i takoÄ‘e dupla cena za sada zaustavilo. Mislim, da je regularan cd koji koÅ¡ta 1300 do 1500 dinara, kupio bih ga. Ovako, saÄekaću neku vanrednu kintu...

Dotle, ostajem u kvaziintelektualnom tripu :roll:

31T%2BPw1aCgL._SL500_AA300_.jpg

Link to comment
Share on other sites

A meni opet taj bonus smeta. ProÄitao sam tvoju preporuku i reÅ¡io da kupim cd, ali me je upravo to Å¡to je dupli i takoÄ‘e dupla cena za sada zaustavilo. Mislim, da je regularan cd koji koÅ¡ta 1300 do 1500 dinara, kupio bih ga. Ovako, saÄekaću neku vanrednu kintu...

I meni su bonusi smetali dok sam se bavio diskofilijom, na PC sve to izgleda sasvim drugaÄije :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...