Jump to content


POMOC! Kupovina zvucnika do 600e


sicva

Recommended Posts

On 24.4.2016. at 10:02, idanijel said:

 

 

Ima sam symphony 8.2 radi odlično, a to sam shvatio kad sam ga spojio na panasonic sa xr 55. gledaj samo liberty, symphony i monitor seriju ostalo je loše.

 

 

Sent from my 6036Y using Tapatalk

Od Eltax zvucnika njihovi top modeli su bili Linear Response, vifini drajveri u vrlo dobro napravljenoj kutiji sa cak 35mm prednjom plocom. Zvuce vrlo dobro, ali traze stvarno potentno pojacalo, inace se slaba pojacala pogube, gube definiciju i smuljaju bas.. Upgrade se moze raditi na ozicenju i samim skretnicama. Ja sam imao Linear Response LR 8.5 i svojevremeno bio zadovoljan, pogotovo nakon promene kalemova i kondenzatora na skretnici, sa istim vrednostima ali kvalitetnijim elementima. Prodao ih jer su mi dojadile i islo se dalje.

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom sve sto se moze naci kod nas po oglasima su komercijalni modeli, od kvalitetnijih ni traga, a ni glasa. Po modelima na njihovom sajtu se moze videti da su se opredelili prvenstveno na 5.0 komplete za HT sisteme. Imao sam prilike da cujem neke od tih novijih modela, a i da posedujem par kompleta i iskreno nisam bio odusevljen. Dosta lepo to izgleda ovako, za tu cenu sasvim solidno uradjeno ali zvuk... Kod nas su najpopularniji veci podni modeli koji privlace kupce dimenzijama kutije i velikom deklarisanom snagom ali u praksi nije bas sve tako sjajno. A da imaju dobre modele to stoji, samo nema ih kod nas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...