Jump to content


SMSL SA36A - grupna nabavka


Vlajo

Recommended Posts

  • Replies 842
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 Ozbiljno, svi koji su kupili ampiće kažu da se drastiÄno menja zvuk posle 20-30 sati od prvog startovanja.

 

:wave2

 

 

Ne brini, podgrejaćemo ga StoN i ja... :thumbsup2

 

 

Ðаравно као и увек  :cheers , а што Ñе тиче времена понеÑи пиџаму  :banana

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Bravo, momci! Stavite ga 24h na neki signal da se podgreje malo pre prvog sluÅ¡anja, mislim, ako imate strpljenja da Äekate? Ozbiljno, svi koji su kupili ampiće kažu da se drastiÄno menja zvuk posle 20-30 sati od prvog startovanja.

 

:wave2

Ovo ja potvrÄ‘ujem. Odmah je napadan, oterećujući, nema basa... Sad je bolje i to drastiÄno. Planiram da ga poredim sa originalnim SI T-pom ali nemam vremena niÅ¡ta da sluÅ¡am. Ne verujem da je prebacio 30 i ako sam ga ostavljao da radi kad nisam tu. LepÅ¡a pokovina ga odmah gasi.

Link to comment
Share on other sites

Ej ti Neskore, Å¡to se ne pojavljujeÅ¡ na ovom forumu Äešće? VidiÅ¡ kako je ovde fina atmosfera, milina :lol: .

 

Na Äemu si sluÅ¡ao, Å¡ta misliÅ¡ da li će da radi lepo sa 3-sistemskim kompresionim kutijama, osetljivost 91db? Ozbiljno razmiÅ¡ljam da naruÄim jedan, ja onako laiÄki vezujem to sa osetljivošću obzirom da ampići imaju manju izlaznu snagu? Ionako mi sve ide preko jednog ulaza sa DAC-a pa da smanjim prostor na polici i uÅ¡tedim na struji ako nije loÅ¡ zvuk. Javi na kojim zvuÄnicima si sluÅ¡ao.

Link to comment
Share on other sites

Baš me interesuje kako će ovaj ampić da se izbori sa ovim mojim Jamo aždahama, pošto će kod stoN-a sigurno da potera one njegove kutijetine od 100+ db bez mnogo problema.

 

Ne oÄekuj mnogo i mnogo ćeÅ¡ dobiti, reÄe neko pametniji od mene. Ovde govorimo o ampiću koji koÅ¡ta kao link za biwire neke od fensi kablovskih firmi, pa mu daj Å¡ansu, možda se iznenadiÅ¡. Ustvari, oÄekujem da se iznenadiÅ¡.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...