Jump to content


Novo mesto - nezvani�no


Pirke

Recommended Posts

Lep vikend za hajfiste se smeši!

 

U subotu je prezentacija Linn + Rega u Sv. Markovića.

 

Kao pripremu za novi prostor u (starom) Žagoru u nedelju predstavljamo novu manufakturu u Beogradu - pojaÄalo Quasar One proizvodjaÄa Aska Audio. Radi se o uredjaju na bazi ECL82 lampe u klasi A/B male snage od 7W.

 

Pozivamo sve ljubitelje malih snaga (pojaÄala) da posluÅ¡aju kombinaciju sa gramofonom Audio Note i tri fono predpojaÄala.

 

Termin -  nedelja od 12 do 14 sati.

 

Taman kad se završi vinil berza svratite u blizinu - Knez Miletina 5.

Link to comment
Share on other sites

a ja ocekivao lampe ispod, to bi stvarno bilo nesto novo - :) a cena, nista novo, to vec postaje trend u srbiji da se cenovnici i cene kriju ko zmija noge...

 

 

Hi Masturbator, imaš neku bolju sliku "ispod" ... ili bar "sa strane" ...

 

A ovaj uredjaj ima lampe "odozgo" ... tj. "u" ... 

post-16191-0-10690600-1365234378_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

a ja ocekivao lampe ispod, to bi stvarno bilo nesto novo - :) a cena, nista novo, to vec postaje trend u srbiji da se cenovnici i cene kriju ko zmija noge...

Slažem se... Retko ko se udostoji da stavi cenovnik na sajt (Äast izuzecima i pravim distributerima), nego moram da idem do prodajnog mesta samo da bih video cene.

Kao Å¡to već rekoh na drugom mestu, polako ali sigurno poÄinje da me nervira sistem pijaÄarskog cenjakanja za svaku bogovetnu stvar koju planiram ili razmiÅ¡ljam da kupim.

Link to comment
Share on other sites

Pa samo na te i mislim.  B)

 

@edit

poceo si i ti da pocinjes postove sa "Hi"... jel to neki trend? Da krenem i ja?  :D  :D  :D

Pa onaj koji je izmislio "XXX rated" se zove sa "Hi". Å ta ćemo kad nas podavi ova globalizacija - uz pomoć interneta zarazili smo se raznim pristupima pa tako i HI! 

 

A sa druge strane znanje je postalo opÅ¡te, tj. najveći broj ljudi misli da zna kad neÅ¡to proÄita ili gugla ... ili kad vidi cenu!

 

Ja ga zovem da besplatno Äuje a on pita "Kol'ko para?"

Link to comment
Share on other sites

Ja ga zovem da besplatno Äuje a on pita "Kol'ko para?"

a slusanje se inace naplacuje?

ja se zovem potencijlani kupac, a nakon ovakvog trapavog marketinga se zovem bivsi potencijalni kupac...a cena mi je bitna jer ako sprava kosta do 500 evra onda sam zainteresovan a ako je 1500 evra onda nemam vremena ni za besplatno slusanje...a ne znam da li neko u aska audio misli da to mozda vredi i 3000 evra...

a sad vec mogu da zamislim odgovor: hahhaa, pa sta to ima za 500 evra, pa gde ima ovakav lampas za 500 evra, pa tu smo stavili delove bakine vitrine, pa smo stavili krila slepog misa, bla, bla...eto zasto je cena bitna, izbegavaju se razni sumovi u komunikaciji...

Link to comment
Share on other sites

Auuuu ... ceeeena jeeee ... u nedelju u podne ... 

 

Evo jedne fotografije odozdo ... lampe su sa druge strane!

 

Јел може Ñлика како то изгледа унутра.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Cudo bozje kako nestade entuziazam iz ovog hobija i zelja da se cuje nesto novo,poslusa malo mjuze,ponese neka ploca il' nedaj boze zakaze fajt sa svojom phono sekcijom.odma krece prepucavanje i nadmudrivanje,pre nego iko i poslusa o cemu se radi.sve najbolje novom brendu,divim se svakom ko ovde zapocinje biznis,otvara radnju ili planira proizvodnju.Dajmo malo podrske ljudi,covek nas lepo zvao na malo opustanja od svakodnevnice uz magiju ploca i dobre muzike-prizeljkujem takvu priliku u Novom Sadu,dolazim sa naramkom svojih najboljih ploca i dovodim jos trojicu vinil prasinara.

Link to comment
Share on other sites

toliko su mi blizu kuce da sam ipak svratio...pojacalo je korektno ali nista vise od toga..u kombinaciji sa audio note zvuk prilicno suvonjav...bassadzije previse u prvom planu, i to prillicno tup bass, nisam uspeo da razaznam zbog cega...audio note zvucnici i gramofon - za mene vise nego mlak utisak..

Link to comment
Share on other sites

Cudo bozje kako nestade entuziazam iz ovog hobija i zelja da se cuje nesto novo,poslusa malo mjuze,ponese neka ploca il' nedaj boze zakaze fajt sa svojom phono sekcijom.odma krece prepucavanje i nadmudrivanje,pre nego iko i poslusa o cemu se radi.sve najbolje novom brendu,divim se svakom ko ovde zapocinje biznis,otvara radnju ili planira proizvodnju.Dajmo malo podrske ljudi,covek nas lepo zvao na malo opustanja od svakodnevnice uz magiju ploca i dobre muzike-prizeljkujem takvu priliku u Novom Sadu,dolazim sa naramkom svojih najboljih ploca i dovodim jos trojicu vinil prasinara.

I ja bih voleo kada bih mogao da nabacim naramak ploÄa i Å¡etkam se tako po prezentacijama i uživam u zvuku, ali realnost je priliÄno drugaÄija, tako da stvarno zavidim ljudima sa viÅ¡kom slobodnog vremena (i novca u džepu), voleo bih i ja, ali nemam kad...

Zato i gledam da maksimalno racionališem stvari... Mislim, bio prošle godine pred prodajnu prezentaciju Karan uređaja kod Slobe na Dorćolu (našao se sa pecass-om, pa me on pozvao, a ja rekoh kad sam već tu...) i šta da kažem... Zvuk prelep, uživancija, ali mogu tako do sutra, pošto ovo što je bilo teško da ću moći ikad da skockam, osim da prodam stan i nastavim da otplaćujem ratu kredita ovaj put za muziku.

Link to comment
Share on other sites

toliko su mi blizu kuce da sam ipak svratio...pojacalo je korektno ali nista vise od toga..u kombinaciji sa audio note zvuk prilicno suvonjav...bassadzije previse u prvom planu, i to prillicno tup bass, nisam uspeo da razaznam zbog cega...audio note zvucnici i gramofon - za mene vise nego mlak utisak..

 

Pa to smo i pokazivali - "korektno" muzikalno pojaÄalo na ECL82! Ali poÅ¡to si komÅ¡ija svrati joÅ¡ koji put, danas je bilo hladno i maglovito pa je zato zvuk bio takav!

 

ZvuÄnik je izrada stara preko 25 godina a konstrukcija 30 godina! Samo sam osvežio veÅ¡anja nedavno, i ... evo ga ... svira i dalje!

Link to comment
Share on other sites

I ja bih voleo kada bih mogao da nabacim naramak ploÄa i Å¡etkam se tako po prezentacijama i uživam u zvuku, ali realnost je priliÄno drugaÄija, tako da stvarno zavidim ljudima sa viÅ¡kom slobodnog vremena (i novca u džepu), voleo bih i ja, ali nemam kad...

Zato i gledam da maksimalno racionališem stvari... Mislim, bio prošle godine pred prodajnu prezentaciju Karan uređaja kod Slobe na Dorćolu (našao se sa pecass-om, pa me on pozvao, a ja rekoh kad sam već tu...) i šta da kažem... Zvuk prelep, uživancija, ali mogu tako do sutra, pošto ovo što je bilo teško da ću moći ikad da skockam, osim da prodam stan i nastavim da otplaćujem ratu kredita ovaj put za muziku.

Termin nedeljom od 12-14 bas i nije neki poslovni spic.U to ime jos jednom cestitam na entuzijazmu prezentera da se odredi termin kad ljudi imaju nesto vise slobodnog vremena.Nemam ga ni ja,radim dvokratno crnacki i vikendom,van struke, nema ovde u srbijici skoro niko vise vremena bez obzira sta radi ,a i novaca je sve manje nazalost.Ja sam planirao da odem u subotu na Linn prezentaciju pa nazalost nisam,bio mi je u nevidjenoj besparici velik trosak,a nije se moglo naci drustvo da se podeli put za BG,ko za inat i berza ispade isti dan,umalo da ni tamo ne odem-spasla me ne ocekivana prodaja ploca.Upravo zato rekoh da bi priliku da u svom gradu nesto novo neobavezno,iskustva radi poslusam vikendom svakako iskoristio,za tako bi nesto vec nasao drustvo.

Link to comment
Share on other sites

danas je bilo i par ljudi koji su bili i na linn prezentaciji u subotu, i bili su razocarani tamosnjim zvukom...ovaj im je kazu dosta bolji..nije neki uzorak, ali mogu onda da zamislim kako je to (lose) zvucalo...

Link to comment
Share on other sites

Termin nedeljom od 12-14 bas i nije neki poslovni spic.

........................

Upravo zato rekoh da bi priliku da u svom gradu nesto novo neobavezno,iskustva radi poslusam vikendom svakako iskoristio,za tako bi nesto vec nasao drustvo.

 

I ja mislim da je nedelja dobar dan za javne stvari, bar dok ne udari letnja žega! Posle ćemo da vidimo kada ...

 

A za drugo pitanje ... hvala na ideji i predlogu! Razmisliću o tome ozbiljno, hvala!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...