Jump to content


Dobrodoslice, rodjendani, krsne slave, itd...


machinori

Recommended Posts

Sta mislite o tome da se teme "Ja sam novi - e pa dobrodosao" zakljucavaju recimo 2 dana nakon otvaranja?

Cesto se pojavi neko ko ne zna sta da pise pa ode i ponovo otvori neku bajatu, random "dobrodosao" temu, i onda je up-uje, izbacujuci potencijalno korisne teme van fokusa.

Takodje, "Srecan rodjendan ubogi covece" teme nema smisla da traju dize od jednog dana. Desavalo se da se rodjendan cestita i 10 dana nakon istog, sto je totalna besmislica.

Ovo bi bilo korisno sprovesti. Manje-vise zbog up-ovanja, ali pre svega bismo zaustavili spam.

Link to comment
Share on other sites

...

Takodje, "Srecan rodjendan ubogi covece" teme nema smisla da traju dize od jednog dana. Desavalo se da se rodjendan cestita i 10 dana nakon istog, sto je totalna besmislica.

Ovo bi bilo korisno sprovesti. Manje-vise zbog up-ovanja, ali pre svega bismo zaustavili spam.

Ili mozda, jos bolje, na PM...

Previse je "Å¡uma" na forumu...

Link to comment
Share on other sites

Sta mislite o tome da se teme "Ja sam novi - e pa dobrodosao" zakljucavaju recimo 2 dana nakon otvaranja?

Cesto se pojavi neko ko ne zna sta da pise pa ode i ponovo otvori neku bajatu, random "dobrodosao" temu, i onda je up-uje, izbacujuci potencijalno korisne teme van fokusa.

Takodje, "Srecan rodjendan ubogi covece" teme nema smisla da traju dize od jednog dana. Desavalo se da se rodjendan cestita i 10 dana nakon istog, sto je totalna besmislica.

Ovo bi bilo korisno sprovesti. Manje-vise zbog up-ovanja, ali pre svega bismo zaustavili spam.

Link to comment
Share on other sites

dobrodoÅ¡lice, muziÄke želje i Äestitke su najbespotrebnija stvar na forumu. bez toga bi se sasvim lepo funkcionisalo. ovako izgledamo kao druÅ¡tvo anonimnih alkoholiÄara. 'hello, ja sam novi Älan pera perić...hiiii, pera perić!' :order:order:lol:

Link to comment
Share on other sites

@edit by Chowek: zbog sirenja netrpeljivosti na forumu i omalovazavanja moderatora i sveukupne degradacije sajta Sonichammer je banovan za uvek.

Konačno da i ti napišeš nešto pametno... :order:D:D

Taj Vukasin je ocigledno ipak car. Nije cak ni prisutan, a napravi haos. Respect.

Kako nije? On je uvek prisutan. Banujemo ga bar jednom nedeljno... :thumbsup2

Što se teme tiče - ništa lakše nego da zaključamo sve navedeno, ali problem je što će onda npr. da se žale članovi koji su okasnili i kojima to onda baš i nije pravo. Možda je trebalo da organizuješ glasanje, pa koji predlog dobije najviše glasova tako ćemo i da delamo. Čista demokracija...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...