Jump to content


3.Audioberza


zogra

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Mislim da cemo raditi XL, XXL i XXXL. Neverovatno, ali poznajem nekoliko ljudi koji su insistirali na XXXL.

Videcu sutra za cenu, bice nesto niskoprofitabilno.

@Paja, a da, pozdravili smo se, kako sam posenilio

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ureÄ‘aji nece biti musavi kao proÅ¡li put, ono je bilo Äudo jedno koliko masti na jednom mestu.

Čak je neko prodavao Rotel snagaša za 500e, a došlo mi da ga pitam koliko je slanine isekao na njemu.

Možda bi mogao da se postavi neki estetski standard kao uslov za dobijanje štanda, onako mi je bilo mrsko da gledam uređaje, a tek da kupim nešto. :o Zato se i mislim da li ću opet da idem.

Naravno, ono Å¡to je staro jeste staro, ali ne mora da bude musavo... AudioSlaninoFili...

Link to comment
Share on other sites

Jedva cekam nedelju (22.06.) tj. 3.Audioberzu,nedostaje mi puno.Jako mi je drago sto cu ponovo videti gospodu organizatore,Ljubu,ZoranaBG,Sonichamera,Ozzy-ja,RRapaica,Anubisgrau-a,Brcu...Nadam se da cu ovog puta imati priliku da upoznam CrnogCrnju,Pecass-a,Machinori-ja,Michelu...Ovom prilikom pozivam sve clanove foruma da dodju na Audioberzu(pre svega zbog sjajne atmosfere koja na njoj vlada). :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jedva cekam nedelju (22.06.) tj. 3.Audioberzu,nedostaje mi puno.Jako mi je drago sto cu ponovo videti gospodu organizatore,Ljubu,ZoranaBG,Sonichamera,Ozzy-ja,RRapaica,Anubisgrau-a,Brcu...Nadam se da cu ovog puta imati priliku da upoznam CrnogCrnju,Pecass-a,Machinori-ja,Michelu...Ovom prilikom pozivam sve clanove foruma da dodju na Audioberzu(pre svega zbog sjajne atmosfere koja na njoj vlada). :-)
Link to comment
Share on other sites

Posto nisam u mogucnosti da dodjem sutra na berzu, imam sledecu molbu:

ako je moguce da mi neka dobra dusa sa foruma sutra, ako se bude pojavio prodavac Heybrook Signature snagasa, obezbedi kontakt telefon istog (tj. prodavca :-) ) i naknadno mi posalje na PM.

Unapred hvala :-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...