Jump to content


KONCERTI [najave, desavanja ...]


Pirate

Recommended Posts

Hahaha, pa PSP imas i kod kuce, a Incognito nemas 100%. :ruganje

Tacno, ali ono u SC nije bio onaj Incognito koji ja volim, bio je samo gitarista koji je okosnica benda sa kojekakvim studentima koji sviruckaju. Najbolji mi je bio bubnjar koji opasno zonglira i ako ga ne slusas mislis da je izmislio bubanj. A decko ne moze da drzi tempo ni u ludilu.

Ja sam se jos na njihovoj probi smorio, tako da me je moj verni PSP jos jednom spasio. Hvala mu!

Link to comment
Share on other sites

....................Ja sam sedeo u prvom redu na sredini, pa me zaobisli bocni zvucnici, mozda mi je zbog toga zvucalo fenomenalno...........

Uh, ja tek sad primetio ovu recenicu. Naime, buduci da su u Sava Centru tacke za kacenje zvucnickih grupa prilicno razdvojene medjusobno, uvek stavljamo "front fill" kako bi i prvi redovi pri sredini sale imali koliko-toliko ceo spektar. Ljudi u euforiji verovatno nisu primetili da se na pola Incognito svirke pojavio oblacic dima iz "front fill" zvucnika i da od tog trenutka isti vise nije radio. :hdphones Toliko o glasnoci svirke Incognita. :ruganje

Link to comment
Share on other sites

Uh, ja tek sad primetio ovu recenicu. Naime, buduci da su u Sava Centru tacke za kacenje zvucnickih grupa prilicno razdvojene medjusobno, uvek stavljamo "front fill" kako bi i prvi redovi pri sredini sale imali koliko-toliko ceo spektar. Ljudi u euforiji verovatno nisu primetili da se na pola Incognito svirke pojavio oblacic dima iz "front fill" zvucnika i da od tog trenutka isti vise nije radio. :hdphones Toliko o glasnoci svirke Incognita. :ruganje

OK, moguce je da je na sredini sale bilo glasnije nego u prvom redu. Kao sto rekoh, u prvom redu bilo je savrseno. To kaze covek koji je inace jako osetljiv na glasnocu. Ne volem glasno iÄ. Uostalom, stajao sam igrom slucaja u jednom trenutku tik ispred bocnog bass bina, pa cak je i to bilo podnosljivo, nije me mnogo protreslo. Napsram recimo tonske probe za Gipsy Kings u Budvi za proslavu nove 2000. godine, koja je tresla odecu na 50m od bine, ovo je bilo kucno slusanje!!! :oops:

Ali slazem se da uvek moze da bude tise, i time mnogo lepse zvuci. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Nego, neki bilbordi po NS najavljuju The Fall za 18. septembar u SKCu (beogradskom). Cini mi se da je sitnijim slovima ispisano i ime Jon Spencer.

U vestima, u delu koji najvaljuje uÄešće Spenserovog benda piÅ¡e sledeće:

Pored Obojenog programa, prvog dana festivala nastupiće i sastav Žene Kese kao i Kanda Kodža Nebojša. Drugog dana festivala pored sastava The Rakes, Echo & The Bunnymen i Eva Bran nastupiće i sastavi Nežni Dalibor i Veliki prezir.

Na stranici lineup piše sledeće:

18. septembar

-The Fall

-Obojeni Program

19. septembar

-Echo & the Bunnyman

-The Rakes

-Eva Braun

Dakle, kakvi Äobani, amateri i diletanti. Da li treba da kupim ulaznicu za koncert na kome će svirati NEKO? :hdphones:ruganje

Link to comment
Share on other sites

Nego, neki bilbordi po NS najavljuju The Fall za 18. septembar u SKCu (beogradskom). Cini mi se da je sitnijim slovima ispisano i ime Jon Spencer.

Da, i 19. Echo and The Bunnyman, takodje... prvobitno je najavljeno za SKC, ovih dana treba da objave konacne liste, po svemu sudeci ovo troje dolaze...

:hdphones

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...