Jump to content


Marantz PM 84 Mk2 orijentaciona realna vrednost


zeljkoprotic

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ðе може то поÑле 30 год да вреди 400е.

ПуÑтите ÑентименталноÑÑ‚. Причамо о нечему коришћеном 3 деценије.

Link to comment
Share on other sites

Nije u pitanju spoljaÅ¡nji izgled nego "unutraÅ¡nji" ova 64-ka koju ja imam mi se jako sviÄ‘a kako radi pa inerciji mislim ili se nadam da bi 84-ka "bila joÅ¡ bolja". Izgleda da mi Marantz "leži" sluÅ¡ao sam joÅ¡ jedan prastari Marantz risiver par dana i nisam mogao da verujem kako dobro radi. Ali priznajem da nisam imao prilike da sluÅ¡am novija kvalitetna pojaÄala, ali nisam sluÅ¡ao ni Luxmane, Kenwooda ću Äuti ovih dana kada se vrnem kući poÅ¡to mi je jedan drugar nabavio jedno, ne znam koje, malo sam sluÅ¡ao engleze... A opet Sansui G risiver mi se jako svideo kako radi a Sansui AU GX77 uopÅ¡te ne. 

Link to comment
Share on other sites

 Ali priznajem da nisam imao prilike da sluÅ¡am novija kvalitetna pojaÄala, ali nisam sluÅ¡ao ni Luxmane, Kenwooda ću Äuti ovih dana kada se vrnem kući poÅ¡to mi je jedan drugar nabavio jedno, ne znam koje, malo sam sluÅ¡ao engleze... A opet Sansui G risiver mi se jako svideo kako radi a Sansui AU GX77 uopÅ¡te ne. 

 

A Хитачи?

Link to comment
Share on other sites

Kenwood Vam se nece svideti. A ni Luxman  G serija risivera od Sansuija dobro zvuci. Pre par godina sam za prijatelja prodavao neki masivni Fischer risiver i svirao je klasama bolje od Sansui G serije. Ne secam se modela.

 

Marantz PM84 ima jedan par bipolarnih tranzistora u izlazu a PM84 mk2 dva para po kanalu mosfeta u izlazu

 

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/5890-test-marantz-pm84-mk2/

Link to comment
Share on other sites

 jesul na skupÅ¡tini rekli da smo postali nemaÄka?

 

У Ñкупштини Ñе Ñамо Ñвађају и препуцавају, ниÑи много преÑпав'о.

Link to comment
Share on other sites

pitam ja ovog tipa Å¡to na KP prodaje 84-ku da li bi menjao za moju 64-ku Mk2 uz moju doplatu a on kaže može doplata 180 evra. Ja gledam, moj se prodaje za 250 (?!) i raÄunam, raÄunam i kažem a i poÅ¡aljem mu poruku da bih doplatio 150 i joÅ¡ mu doneo na noge u BG, a on meni da se moj prodaje za 180 i da ga ne interesuju tuÄ‘e cene? Pa da popizdiÅ¡, vratio sam mu poruku, nisam psovao.... :order

Da poludiÅ¡ a PM16 se prodaje za 500 evra...doÅ¡lo mi da uzmem pare i da ga kupim, pa kud puklo da puklo, al onda se setih žene, dece, i obećanog mi kovÄega....

Ma nikud ne žurim, saÄekaćemo nekog normalnog.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...