Jump to content


Saveti za kupovinu polovne komponente (pojacalo)?


zustroy

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Preciznije 40.Moj amp ima 28,kad poželim vratim ga u fabriku i imam svoj zvuk nazad.Ne kupujem po svaku cenu novi i neplacam to zadovoljstvo 4k.Nap 160 je zbog toga stalno u wtd oglasima, Posle pravac fabrika ili joÅ¡ bolje ShefieldSliÄno je sa zvucnicima,par uparenih visokotonaca ili nove skretnice i mozes da uzivas neograniÄeno u svojoj dobroj navici.Idealna firma za vintage fanove zbog toga.Ima srećom joÅ¡ firmi koje tako rade,Quad na pr.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nije džabe (i ne treba da bude), otprilike kao kada bi ti davao opciju restauracije i upgrade-a za svaki komad koji si ikada napravio, što priznaćeš, uopšte nije jednostavno.

Otkud ti znaÅ¡ koju bi opciju ja davao? Onome Å¡to ja radim ne treba restauracija svakih deset godina, a i ne bi koÅ¡tala viÅ¡e od vrednosti onog Å¡to restauriram, i da, svaka sliÄnost je sluÄajna!

Link to comment
Share on other sites

Koliko puta za to vreme treba da se radi refresh da bi važila garancija i da bi se oÄuvala originalnost zvuka? ;) Ili možda ugraÄ‘uju malo kvalitetnije delove koji ne propadaju,  pa ne mora?

evo kako pise :

 

20-year Warranty, Unlimited, unprecedented, unequaled 

 

So,  ...

 

 

 

 

Btw Srecna Nova godina svima !!!  :xmas  :xmas  :xmas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...