Jump to content


Jugonostalgija


dude

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel bilo u JNA homosexualaca

 

Nego shta je,pun Kitonen.Sve je njih drug Joza seksinjao u glavu i shto je najgore dopalo im se i dan danas pate za njim.

 

Djeste jugonostalgicari jehabao vas Tito,spavate dok unutrashnji neprijatelji i horde cijinih agenata vrshljaju zemljom narushavajuci bratstvo i jedinstvo.Sho bi reko brkati vam babo,nema komunizma bez rakije.

 

Nego je li ko od vas djipao brdima i dolinama lepe nashe domovine sa ovom motkom u ruci

post-30842-0-84730400-1399683387_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Djeste jugonostalgicari jehabao vas Tito

 

 

Opet si mesao vise vrsta alkohola :screwy

Volimo i mi tebe, opusti se malo. Te traume (bes) iz mladosti (detinjstva) kanalisi van foruma, ovde budi fini i ne kurchi se toliko, postuj malo starije od sebe i po godinama i po stazu na forumu. Ovo bi moglo da vazi kao univerzalno pravilo i za jos par fajtera, tvojih saboraca, koji samo pisate uz vetar ovde. Meni licno ne smetas, umes ti i da zasijas ponekad, ali daj se malo kontrolirat, nemoj da prelazis granicu dobrog ukusa.

Link to comment
Share on other sites

Ovo bi moglo da vazi kao univerzalno pravilo i za jos par fajtera, tvojih saboraca, koji samo pisate uz vetar ovde

 

 

Izvinjavam se Struki,poveco mi se sheshelj u krvi.Ja i moj machak Radojed smo imali teshko detinjstvo(njega maltretirala neka djechina pa me ogrebe iz chista mira,ali mu ja ne zamerim,a meni u detinjstvu mnogo stezali oko vrata crvenu maramu,nisam imo onu plastiku da fino dotegne ko kod ostalih).Obecavam bicu fin kao ti,necu koristiti rechi kao "kurchiti" i "pisati",jer nemam jos dovoljno godina i staza na forumu,a 25 maja idem u muzej i 1000 puta cu izgovriti "zdravo josipe i JOVANKA" da okajem grehove od sinoc.

post-30842-0-95348700-1399710849_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Imao sinoc temperaturu i gasio je madonom i pivom.

 

 

 

Ma ista ona djechina shto su mi macka maltretirala mitila me sa pivom,kazu losa im muzika u discu,pa da im ja pustim bolju.Ja im kazem nemojte djeco u toku je opaka borba protiv micenja,oni nishta.

 

Nego Kajzeru budi fin,madona se pishe sa velikim slovom i dva n,nemoj da te ispravljaju ko Goxija za pravopis.

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se Struki

Koristio si mnozinu u psovci :)

 

P.S.

Ne radi se ovde o obozavanju druga marshala i njegove skoro pochivshe hanume, nego o necem drugom, ali ti i pojedini to ne shvatate. Svi mi volimo duhovite ljude, ti samo nastavi da nas uveseljavas, ali nemoj da generalizujes i da teras pokojnog druga Tita da opshti sa nama na gomili. Nije lepo.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Pozega za Srbiju to sto je Wales za UK. 

 

Naziv Pozega potiche od turske rechi pozezi(zapali),jer ovdashnji ljudi nikad nisu mogli da prihvate diktaturu,jednoumlje i utucavanje u glavu pa su turci chesto palili grad za odmazdu.U Pozegi je rodjen Milosh Obrenovic,njegove mudrosti bi nam sad trebalo itekako.

Link to comment
Share on other sites

Narod voli da idealizuje. Meni je to odmah zazvuÄalo kao "krÄevina" i bio sam u pravu.

 

 

 

Etimologija
1480/82: supra Posagam, 1512: de Poxega, od Požege (Dinić 1978, 69). Od po-žeći, ‘krÄevina nastala paljenjem’. (A.L.)
Link to comment
Share on other sites

Koristio si mnozinu u psovci

 

Izvinjavam se svim jugonostalgicharima.

 

Shto se tiche upokojenog,njegovo pominjanje se samo po sebi namece,jer je on bio najveci simbol i sin svih nashih naroda i narodnosti.On je stvorio sve shto imamo(makar je tako govorila moja uchiteljica) i za njim valjda najvishe jugonostalgishemo(shto nam ne pozive 200 godina,da i mi vidimo neke fajde).Svim jugonostalgicharima za izvinjenje moj brat Antonije(da se malo ku uf zamalo hvalim pesmu "Alo Pozega" je posvetio meni i mom kolegi iz benda(svirali smo gitara-bubanj pre Crnih Kljucheva),jer smo ga dochekali(njega i Truta) sa rechenicom "dobro doshao druze Rambo u Uzichku republiku,jedinu slobodnu teritoriju u porobljenoj evropi" 95 godine.

 

https://www.youtube.com/watch?v=uiTtaw31lww

 

"A najednom je stao,trgnuo se.." :screwy:wacko::blink:

post-30842-0-17374700-1399713705_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...