Jump to content


Hi-Files 13


Ljuba

Recommended Posts

Poštovani ljubitelji dobrog zvuka,

trinaesti broj magazina Hi-Files izlazi na svim prodajnim mestima u ponedeljak, 04. septembra.

Tema 13. broja je kupovina zvučnika, te smo tom prilikom spremili veliki test deset bookshelf zvučnika u cenovnom rangu od 200 do 600 evra. Naravno, čeka vas još mnoštvo ekskluzivnih testova, kao što su Meridian G06, NAD Masters i Rotel RA-05.

Testirani sistemi u ovom broju su:

- NAD Masters

- Meridian G06

- Rotel RA-05

- Shanling SCD-S300

- Yamaha DVX-301

- LG 32LC2 / 42LC2

- Mission M-Cube

- Shanling CD-S100

- Denon 700AE

- Wharfedale Evo2 20

- JBL Northridge

- Thule Audio PR100/PA100

Više informacija potražite na adresi http://www.hi-files.com, a ukoliko želite da izvršite godišnju pretplatu na časopis posetite http://www.hi-files.com/pretplata.php

Četrnaesti broj očekujte prvog novembra 2006. godine.

post-45-128510457745_thumb.jpg

post-45-128510457745_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kupih i ja posle par meseci ovaj vaÅ¡ Äasopis i prijatno sam iznenaÄ‘en. Ima lepih i korisnih tekstova, naroÄito ovo sa zvuÄnicima. Ali jedna mana ostaje: cenovnici na kraju Äasopisa nikako ne odgovaraju stvarnom stanju, sem u par izuzetaka. ZaÅ¡to to radite? Bolje je da nema niÅ¡ta nego netaÄni podaci. Mislim da nije nikakav problem nazvati distibutera da vam dostavi mailom ili faxom važeći cenovnik. I treba da ubacite kolonu sa podacima prodavca koji prodaje odrÄ‘enu komponentu. Recimo imam podatak da neko Nad pojaÄalo koÅ¡ta toliko i toliko, a ne znam gde da ga pogledam i kupim.

Možda ne bi bilo loše razmisliti i o malim oglasima.

I na kraju, nezvaniÄno, da li onaj mali Dynaudio vredi one pare i koji bolje na Rotelu zvuÄi, on ili Vienna haydn?

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam primetio problem sa cenovnikom. Svi uređaji za koje sam se u poslednje vreme interesovao (ili ih kupovao) su koštali onoliko koliko piše u HF-u (+-10 evra). Praktično svi prodavci se i reklamiraju u HF-u, tako da ni to nije problem.

A pretpostavljam da razlika može da nastane ako je kod pojedinog prodavca počeo neki popust koji nije stigao da "uleti" u aktuelni broj HF-a.

Link to comment
Share on other sites

Usher ima promenljivu cenu u zavisnosti od finisa.

Beta je na snizenju, te smo zaboravili da promenimo cene.

A42 ima isto u dve varijante, sa vinilom i sa pravim drvetom.

Thule moram da proverim

Potenza je verovatno sada skuplja tj. cena je u casopisu tacna

Dali odavno nismo dobijali cenovnik.

Idem da malo precesljam cenovnik...

Hvala crnicrnjo

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...