Jump to content


(DVDA) (OF) Koji player koristiti?


Milosav Grozni

Recommended Posts

Skinuo se DVDA. Sa neta sam daunloudovao i raspakovao ovo http://www.winamp.co...-decoder/221516. trenutno mi je to u delu downloads.

Sta sada. ??? Molim cenjene kolege da mi pomognu. Kuda sa tim fajlom. U program files pa u AIMP ili... JBG ja sam samo korisnik. Molio bi Vas da objasnjenja budu tipa kopiras... pa onda udjes u ... otvoris....

Hvala momci unapred :wave2

Link to comment
Share on other sites

To je neki EXE.

Ako si ga izvršio šta si dobio? Neki *.dll? Onda taj *.dll iskopiraj u PLUGINS folder ispod AIMP3.

Ustvari sad videh da je to samoraspakujuća arhiva koja već nudi da se raspakuje u PLUGINS podfolder WINAMP-a. Ako želiš da ga koristiš ( i) za AIMP3 promeni ponuđeni path za raspakovanje u AIMP3/PLUGINS.

Link to comment
Share on other sites

Predajem se, probao sve. instalirao AIMP 3, plug in malopre spomenuti i nista. Mrtav ko Ramzes. Ocigledno moram da sacekam nekog ko se ljuto razume u kompjutere ( ili mnogo bolje nego ja, sto i nije bas tesko), i da to setuje kako bog zapoveda. Ovaj magarac da nebi zapalio kompjuter i pobio u nervozi svoje ukucane ODUSTAJE!!! A sad molim malo sena i lepu finu sargarepu. Pozdrav. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Ma, sta ti je Milosave, nema odustajanja :) dok srce kuca. Ako ti je jednostavnije, probaj ovo sto je Garson predlozio> konvertuj to cudo u wav i onda mozes da pustis u aimp-u, ako nece wav (ako nece zapali taj aimp majke ti) onda konvertuj u flac.

Samo polako, ne moras bas veceras, sutra, kad se o'ladis :lol: .

Usput, jedno pitanje, sta ce ti to (DVDA)? Zauzima puno prostora a eventualne benefite ces nam obrazloziti ako uspes da ih cujes, vazi?

Link to comment
Share on other sites

Prvo cu da ga razbijem , onda svaki komadic posebno da izgazim, a onda opet da ih razbijem jos jednom, briga me moze mi se. Siroma sam, al sam besan. Bacim bombu na Silikonsku dolinu, pa jos malo po Kinezima za svaki slucaj da ne seire. Sve, al Vincu necu da diram, sto zbog patritizma (lokalnog), sto zbog Djure brata ( Cvorovica). :evil: E da, i Bokiju cu da nabavim zvucnike, pa da vidis tek oda belaja. :banana

Link to comment
Share on other sites

Juu, nemoj Bokiju zvucnike, taj ce da ih testira medicinskom opremom i onda napise na internetu da nista ne valjaju :huh: .

No, da se uozbiljimo (iako mi se brk smeshi sve u shesnaest) kad (ako?) pokrenes DVDA na tvom sistemu koji je, za moje pojmove, vrlo dobar odlican, javi sta si cuo, vredi li to prostora koji zauzima u podrumu i na terasi jer u dnevnoj sobi vise mesta nema.

Link to comment
Share on other sites

Ajd sad ozbiljno. Juce sam kod drugara slusao DVDA, on ima dosta veliku kolekciju. Na jazz-u nije tolika razlika, mada je cujna, al klasika. Vagner ubi boga. Mislio sam da maznem od njega klasiku i jos ponesto sto me zainteresuje. A da jede prostor na hardu...ubi. Medjutim moj zivotni moto preovljadjuje. Citiracu samog sebe Siroma sam al sam besan.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...