Jump to content


Slusalice do 50 eur


Dzek

Recommended Posts

Još jedan glas za grado SR-60, treba ih potražiti za oko 60€, best bay su u svojoj klasi do 100€.

Ima u koratu 8300.00 rsd, ali polovnih nema, jedino jedan primerak, covek i Mladenovca ih prodaje za 60 eur, juce sm probao da ga dobijem, nije bio dostupan.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pazi, ne znam da li si gluv ali vid ti definitivno nije bolja strana :D

Evo jos jedanput, moj kmentar se ondosio na kodzin post .......

Traži malo po oglasima,ako ti nije žurba i saÄekaj.Ja sam pre 30-tak dana na Kupujem/Prodajem naiÅ¡ao na Sennheiser HD 25 SP,deÄko ih je prodavao nove sa papirima u kutiji za 90 evra,na kraju mi ih je dao za 75 evra,nove u radnji idu preko 200 evra.

I ja sa njima nemam problem da ih nosim ceo dan na glavi,Äak je iste uzeo i moj prijatelj koji radi kao tonac na RTS-u,svaki dan su mu po 8 sati na glavi,kaže da ih ne oseća.Zvuk im je fenomenalan.

Mozda jesam malo gluv,ali toliko slep nisam

post-10517-0-78930900-1324602414_thumb.j

HD 25 SP

post-10517-0-40646800-1324602472_thumb.j

HD 435

Link to comment
Share on other sites

Da li postoji neka veca razlika izmedju AKG K77 i AKG K99 posto je cena K99 nesto visa 5600.00 rsd.i jos da pitam da li je redosled nabrajanja po kvalitetu.

Poslusao sam upravo k77 naspram K99. Pocetna ideja (pre slusanja) mi je bila da ce razlika u zvuku biti manja od one u ceni. K77 je kostao ispod 3900 din, a 99 toliko koliko ste napisali.

Cim sam skinuo 77 i stavio 99 promenio sam misljenje. Za mene je razlika u zvuku vec prvog trenutka slusanja opravdala cenovnu razliku. Mislim da je steta ne poslusati i k99, ako razmisljate o jeftinijem modelu. I odmah se cuje da k99 nije zatvorena slusalica, u najpozitivnijem smislu ovoga. Da je akg karakter zvuka blizi onome sto ja volim na duze staze, bez dvoumljenja bih uzeo k99, a ne k77. Ali posto volim nesto blazi zvuk, posle slusanja sennheiser hd202 kupio sam njih.

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako, posto jos uvek nisam kupio slusalice izbor se sveo na ono sto trenutno ima na trzistu i to Grado sr60 polovne 6000.00 rsd, AKG K99 5600.00 nove,

i razmisljam o AKG K 480 nc? one su 8000.00 rsd polovne ( ne koriscene ).Ako ima nekih jos nekih misljenja i predloga, znacilo bih. Hvala svim ucesnicima na pomoci i trudu.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Evo posle duzeg vremena ponovo izbor sluslica, u medjuvremenu sam kupio grado sr60 sto se tice zvuka bio sam zadovoljan,ali vrlo neudobne prodao, posle toga za prelazni period Sennheiser px100 zvucno losije od grado ali udobnije, prodao trenutno imam Logitech B530 usb, sluzi uglavno za skype. Tako da je doslo vreme za novi odabir, u planu su AKG K240 studio, AKG K141 studio 7900 rsd i AKG K450, pa ako ima raspolozenih za jos po neki savet bio bih zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

Imao sam AKG K141 Mk II i ako su kao AKG K141 studio uzmi, neces se pokajati :listen

+1 :thumbsup2

SluÅ¡ao sam i jedne i druge, odliÄne sluÅ¡alice, ovolicno :1038: mi falilo da uznem k141 mkII, da mi nije uleteo fin dil za k142 hd.... Å to reÄe kolega Linija, nećeÅ¡ se pokajati ako se odluÄiÅ¡ za neki od tih modela.

Link to comment
Share on other sites

Pomoc oko izbora slusalica cenovnog ranga do 40-50 eura, neka moja razmisljanja u vezi izbora AKG K 77 AKG K 99, sennheiser hd 415 ili 205 ili neki bolji izbor.

Imam sennheiser hd 40 najeftiniji model,dobio ga na poklon svojevremeno,svira za tu klasu super,udobne,mana kratak kabal i sundjeri koji su propali sami od sebe.Slusao sam davno AKG 141 MONITOR i nijesu mi se dopale,k 240 studio monitor je bolji i skuplji ali nista kaoAKG 280 PARABOLIC ludilo od zvuka.Kad je udobnost u pitanju Sennheiser je ispred AKG,a zvuk kako koji model... ne znam....nijesam slusao te GRADO vidim hvale ih.

Link to comment
Share on other sites

Imam sennheiser hd 40 najeftiniji model,dobio ga na poklon svojevremeno,svira za tu klasu super,udobne,mana kratak kabal i sundjeri koji su propali sami od sebe.Slusao sam davno AKG 141 MONITOR i nijesu mi se dopale,k 240 studio monitor je bolji i skuplji ali nista kaoAKG 280 PARABOLIC ludilo od zvuka.Kad je udobnost u pitanju Sennheiser je ispred AKG,a zvuk kako koji model... ne znam....nijesam slusao te GRADO vidim hvale ih.

Kolega tvoje slusalice i slusalice koje sam imao su nebo i zemlja.

To sto je svakome od nas ukus drugaciji, to je druga prica.

Da ne mesamo babe i zabe :cheers

Link to comment
Share on other sites

Treba da ode i sam proba.

Ja sam testirao akg k141 i uopšte mi nisu legle. Za mene to nije hifi zvuk. Od njih su mi više legle i audio technica ath50 i grado sr80 koje sam na kraju izabrao.

Akg k77 i k99 ne bih ni komentarisao osim da su daleko ispod cijene koštanja.Grado sr60 daje puno više.

Link to comment
Share on other sites

Kolega tvoje slusalice i slusalice koje sam imao su nebo i zemlja.

To sto je svakome od nas ukus drugaciji, to je druga prica.

Da ne mesamo babe i zabe :cheers

slazem se HD 40 su udobne,super lake K141 su mnogo neudobnije....zvuk je bolji priznajem,ali me za tu klasu slusalica sa m oznakom nijesu odusevile,tachnije ocekivao sam vise od njih,vjerovatno neopravdano.Slusao sa 240monitor vec prave sluske bolji zvuk,naravno skuplje...dao sam samo neko svoje zapazanje izmedju ove dvije firme u ova dva jeftina modela. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Treba da ode i sam proba.

Ja sam testirao akg k141 i uopšte mi nisu legle. Za mene to nije hifi zvuk. Od njih su mi više legle i audio technica ath50 i grado sr80 koje sam na kraju izabrao.

Akg k77 i k99 ne bih ni komentarisao osim da su daleko ispod cijene koštanja.Grado sr60 daje puno više.

Slazem se da treba da se proba.

Pravo pitanje je na cemu su testirane ? :crno-na-belo

Vecina prodavaca je u najmanju ruku neozbiljna, tj. kada trazis da cujes odredjene slusalice,muzikase pusta sa mini linija :nerd ili mp3 sa budjavog laptopa :nerd

Kod mene je radio sa Creek Evo 2 Ampom i to je bio vrhunski zvuk, pravi hi fi.

Voleo bih da su svi slusali na odredjenim uredjajima ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...