Jump to content


Clash of the DACs III - dogovori


pera451

Recommended Posts

Bilo bi lepo napraviti sledeci meni

Audiolab

Lavry

Young

N-dac

To su sve dobra resenja iz razlicitih cenovnih grupa,pa videti koliko novci donose.Doduse,da ne bude audiolab kao resenje zbog cene automatski izbor trebao bi da sistem bude u nivou najboljeg,pa bi se tu i razlike valjda najbolje cule.Mozda sugestija za pokretaca teme unapredjenje Lingdorf-a da se on iskoristi kao transport i ujedno cuje razlika sa i bez Dac-a tj koliko se moze unaprediti.Ja ne bih pravio guzvu,ali bi bilo zgodno da na pr.Ozzy,Kuja ili Scorpio iz prosle ekipe bude tu,neka misljenja su nam se poklopila.Malo je ne zgodno slusati i ocenjivati svoj Dac,ja sam se trudio da budem ne pristrasan.

Sve pametno zboris. Mozda bi cetiri komada bilo previse za jedan session, pa sam mislio da NDAC ostavimo za neki sledeci, mozda Clash V ili VI.

Morace vise session-a

Nekima od nas je tokom proslih clash-eva bilo veoma korisno to sto smo mogli da u nepoznatom sistemu cujemo DAC koji dobro poznajemo.

U mom slucaju to su konkretno bili moj NOS TDA-1541 i Ozzy-jev CA 840 koji sam takodje puno puta slusao.

Predstavljali su neku polaznu tacku / referencu za donosenje kakvog takvog suda o ostalim DAC-ovima.

Kada sam cuo poznate uredjaje u potpuno nepoznatom sistemu, bilo mi je mnogo lakse da razlucim sta od onoga sto sam cuo treba pripisati samom sistemu, a sta DAC-ovima koje smo poredili.

Sada za Clash imamo sistem koji nema veze sa onim starim, znaci ponovo krecemo u nepoznato.

.

Link to comment
Share on other sites

Има два комада на раÑполагању, један мој а један од колеге Ðцико ( био мој)!

Мој је у Ñлушном одувао ДÐЦ Меџик, и Бујодраг је Ñлушао.

Ðл добро ако Ñе не уклапам.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...