Jump to content


Electrocompaniet aw220..help


rokijana

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Izvinjavam se...greska u kucanju..hvala na sugestiji JBL ti10k.Nadam se da je moj brat napravio dobar izbor,s obzirom da smo slusali samo ti6k , i to pre godinu dana,ako ne i vise od nekog prodavca na Banovom Brdu....tako da je burazer na nevidjeno(ne slusano u svojoj amplifikaciji) kaparisao....i sad ceka..

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se...greska u kucanju..hvala na sugestiji JBL ti10k.Nadam se da je moj brat napravio dobar izbor,s obzirom da smo slusali samo ti6k , i to pre godinu dana,ako ne i vise od nekog prodavca na Banovom Brdu....tako da je burazer na nevidjeno(ne slusano u svojoj amplifikaciji) kaparisao....i sad ceka..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Molim samo nenada08 da mi objasni sta je mislio pod pojmom samoreklama i da mi objasni razliku izmedju nekoga ko preporucuje JBL,Dynaudio,.....i mene koje je preporucio ASD?

Meni je, licno, zasmetala izjava: "bilo koji model zvucnika manufakture Audio Sistem Dinic"... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Moj predlog bez razmisljanja, bilo koji model zvucnika manufakture Audio Sistem Dinic i nema greske, mozes na licu mesta da cujes kako kutije sviraju na Elektrokompanietu aw250, zaboravices momentalno na dynaudio i ostale kutije, kao sto sam i ja dok nisam cuo ASD,pozd.

Ivane, ovo se jednostavno na forumu ne radi. Degradira tvoj status.

Link to comment
Share on other sites

Moj predlog bez razmisljanja, bilo koji model zvucnika manufakture Audio Sistem Dinic i nema greske, mozes na licu mesta da cujes kako kutije sviraju na Elektrokompanietu aw250, zaboravices momentalno na dynaudio i ostale kutije, kao sto sam i ja dok nisam cuo ASD,pozd.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...