Jump to content


BERZA PLOCA : PRODAJEM/KUPUJEM-TRAZIM


paja959

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Ideja nije nova,vidja se to cesto i na drugim hifi sajtovima,gde se na prodaju nudi ono sto je visak,ili trazi ono sto je manjak.LP/CD/muzicki DVD i tome slicno..Filmove ako moze NE ovde.

Neke stvari koje bi mene interesovale u LP formatu,prvenstveno sam mislio na ona izdanja PGP RTB/Suzy,ako su u dobrom stanju:

Sonny Boy Williamson "One way out"

Muddy Waters "Fathers and sons"

Howlin Wolf "London Session"

Eric Clapton "E.C was here"

Roy Eldridge "Happy Time"

C.Basie+Big Joe Turner "Bosses"

C.Basie "Basie Jam"

Ako ko sta ima drugo "Pablo " sto je izdato na RTB...

Ponude na PP

Thanx!

pozdrav

paja959

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

XRCD ti je audiofilski CD sa kvalitetnijim zapisom koji mirise na analogno,potice od Extended Resolution Compact Disc , citat :

The Extended Resolution Compact Disc (XRCD) from JVC brings the listener higher fidelity and improved audio quality by enhancing the process of mastering and manufacturing compact discs. All of this is done within the current CD standard, so no special cd player or decoding box is needed to hear the benefit of the xrcd.

http://www.xrcd.net

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Navracao sam i ja ovamo vise puta,niko nista...i dalje me interesuju LP-i jazz,blues sto je izdato od strane ex YU izdavaca....

Od originala:

John Mayall"Bluesbreakers","Jazz+blues fusion","Looking back","Hard road","Laurel canyon"

C,S,N&Y "Deja vu"

Jethro Tull "stand up","thick as a brick"

Duane Allman "Anthology","Anthology vol.2"

Ponude ili na PP ili ovde..

thanx

Link to comment
Share on other sites

Re zbrujic 1:Ako je samo omot ofucan,to mi nije problem,ako se sami LP-i mogu okarakterisati po zapadnjackom "good,verry good,mint" i ako nema vidljivih "oranja" stvari me interesuju.Oni koji imaju ovakve stvari znaju koje su to gradacije o kvalitetu ocuvanosti.Pouzecem bi se to trebalo slati do mog jednog drugara,znaci placanje nije problem,postarinu i "rad ukalkulisati" uz prethodan dogovor preko PP-a.Kod nekih izdanja bih molio za prethodni "pre-check"Jedino sto izricito trazim je korektnost,za par eura/100 dinara ne isplati nam se mlatiti praznu slamu,i prepucavati preko e-mailova.Necu da trgujem time,nego meni treba to licno.

Eto toliko,mislim da nije strasno..

i thanx unapred...

Link to comment
Share on other sites

Re zbrujic 1:Ako je samo omot ofucan,to mi nije problem,ako se sami LP-i mogu okarakterisati po zapadnjackom "good,verry good,mint" i ako nema vidljivih "oranja" stvari me interesuju.Oni koji imaju ovakve stvari znaju koje su to gradacije o kvalitetu ocuvanosti.Pouzecem bi se to trebalo slati do mog jednog drugara,znaci placanje nije problem,postarinu i "rad ukalkulisati" uz prethodan dogovor preko PP-a.Kod nekih izdanja bih molio za prethodni "pre-check"Jedino sto izricito trazim je korektnost,za par eura/100 dinara ne isplati nam se mlatiti praznu slamu,i prepucavati preko e-mailova.Necu da trgujem time,nego meni treba to licno.

Eto toliko,mislim da nije strasno..

i thanx unapred...

Link to comment
Share on other sites

"izgleda se nismo razumeli. nisam se ponudio sorry. ne bih preuzimao takvu odgovornost."

NE,sasvim je OK,jasno mi je,nije bilo nikakvog nesporazuma sa moje strane,post sam pustio onako za "ALL/UOPSTENO".izvinjavam se ako je doslo do nesporazuma!

"valjda neki kamenac ili tako nesto" lako je moguce da su to "stamparske" greske,okom nevidljivo nista,kao da je peskovito...

Link to comment
Share on other sites

Re zbrujic 1:OK,thanx,nisam bas planirao da idem skoro na tu stranu,ali nikad se ne zna,u svakonm slucaju apsolutni mi je drago da srecem kod ljudi "good will"...thanx jos 1x,mozda izmislim neku varijaciju,javicu se tada na PP..

:oops:

Moze lako da se desi da "generacijski" presovi istih naslova zvuce drugacije/bolje-gore/.Generalno do sada sam stekao utisak da RTB izdanja koja su bila prva izdanja su OK(deblji vinil),a ona "dostampavana" sa tanjim vinilima da nisu bas najbolje uspela...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima!

Da li neko ima ovo? U pitanju su kasete:

BLOCK OUT - Live KST, Akademija (Take It Or Leave It, 1992)

BLOCK OUT - Izmedju dva zla (Metropolis, 2001)

Ovo trazim iz kolekcionarskih razloga i posteno cu da nagradim onog ko mi ovo ustupi :cry:

Link to comment
Share on other sites

Pirate, potpuno te shvatam.. Ne bi to prodao ni ja, ali eto, mozda ovde ima ljudi koji to poseduju, a nisu neki fanovi i ne znaci im nista jedan stari MC :cry:

A za fanove bi mozda mogao da istaknem sledeci "deal":

Za oba ova naslova bi mogao da ustupim CD "Ako imas s kim i gde" potpisan od strane Nikole Vranjkovica.

Link to comment
Share on other sites

Ma imam ja sva cd izdanja na orginalima (poslednji je potpisan) + knjigu i solo album Nikole Vranjkovica.

Od njega licno mi je stigao neobjavljeni DVD sa svim spotovima..

Jos mi fale ove dve kasete :cry:

Fora sa kasetom "Izmedju dva zla" je sto se na njoj nalaze stvari koje nisu objavljene na cd-u

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...