Jump to content


MALI OGLASI


sale z900

Recommended Posts

Da li moze da se doda rubrika u malim oglasima koja ce stajati pored pravila malih oglasa i koja bih se naravno kontrolisala da se ne pisu neki tekstovi koji nisu vezani za navedenu temu, gde bih glasio naslov " Domaci i strani sajtovi za prodaju HI-FI uredaja "

Dovoljno bih bilo da se samo napise:

D - domaci

S - strani

D - http://www.ebay.com

D - http://www.kupujemprodajem.com' rel="external nofollow">

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

mislim da bi trebalo napraviti konkurenciju sa malim oglasima( jer kao sto kaze gospodin da je to sverc komerc ) a kako bi nazvao ono da je pojacalo SONY kod nas 400€ a iz nemacke preko ebaya mi mogu doneti za 215€??? KAKO SE TO ZOVE ?? HVALA

Link to comment
Share on other sites

mislim da bi trebalo napraviti konkurenciju sa malim oglasima( jer kao sto kaze gospodin da je to sverc komerc ) a kako bi nazvao ono da je pojacalo SONY kod nas 400€ a iz nemacke preko ebaya mi mogu doneti za 215€??? KAKO SE TO ZOVE ?? HVALA

Marža... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan koji se retko pojavljuje ali kad se pojavi (skoro) uvek ili nesto prodaje ili hoce da kupi pa trazi savet. Meni je to malo ruzno, osecam kao da dodje ovde, obrise noge i ode. Ne bih javno da ga imenujem, osecao bih se lose bez obzira na sve. Ko je dugo na forumu verovatno zna o kome je rec.

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan koji se retko pojavljuje ali kad se pojavi (skoro) uvek ili nesto prodaje ili hoce da kupi pa trazi savet. Meni je to malo ruzno, osecam kao da dodje ovde, obrise noge i ode. Ne bih javno da ga imenujem, osecao bih se lose bez obzira na sve. Ko je dugo na forumu verovatno zna o kome je rec.

I sad sam kao ja negativac na forumu. Ovo je ruzno toliko da nemam reci.

Ako neko postuje pravila foruma, dobrodosao je clan.

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan koji se retko pojavljuje ali kad se pojavi (skoro) uvek ili nesto prodaje ili hoce da kupi pa trazi savet. Meni je to malo ruzno, osecam kao da dodje ovde, obrise noge i ode. Ne bih javno da ga imenujem, osecao bih se lose bez obzira na sve. Ko je dugo na forumu verovatno zna o kome je rec.
Link to comment
Share on other sites

Љуба је вероватно Ñамо хтео да каже "Sonic, дема лечка толеранција" али Ñе није баш најбоље одразио :cheers

Link to comment
Share on other sites

bimba? (73 od 86 postova u oglasima - 95% njegovi oglasi)

search.php?keywords=&terms=all&author=bimba&fid%5B%5D=21&sc=1&sf=all&sr=topics&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Search

BTW, ja sam verovatno najvise kriv sto smo nakrpili Tufu, a on je bash imao zanimljivih sprava na prodaju...

Ljubo, prelomi - čovek je i dalje aktivan u Malim oglasima. Ako spada u Tufinu kategoriju, onda bi isti tretman trebalo da važi i za njega...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...