Jump to content


Automobil koji bi ste kupili ...


ninja

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Da sam se ja pitao (a nisam - slupaše ga dušmani) ne bih skoro menjao doskorašnjeg ljubimca, čak bih ga ponovo nabavio kada bi ih bilo u tako dobrom stanju u kakvom je bio u momentu "smrti": FIAT TIPO GT 1.8 16V i.e. (rađeni u kooperaciji sa Lanciom) - oko 165 ks (fabrički 138 ks, blago friziran), 50.000 Km... Nažalost, generalno su "hard to find" i uglavnom su odslužili svoje... :cheers

A da se ima uslova - ne bih razmišljao:

Honda Accord EX-L V6 (oko 20.000 evradi "napolju")

silx34frontmb9.jpg

Technical Features

* 268-hp, 3.5-Liter, 24-Valve, SOHC i-VTEC® V-6 Engine

* Variable Cylinder Management™ (VCM®)

* 100K +/- Miles No Scheduled Tune-Ups2

* ULEV-2/PZEV CARB emissions rating3

* Drive-by-Wireâ„¢ Throttle System

* Double Wishbone Front Suspension

* Independent Multi-Link Rear Suspension

* Front and Rear Stabilizer Bars

* Variable Gear Ratio (VGR) Power-Assisted Rack-and-Pinion Steering

* Power-Assisted Ventilated Front Disc/Solid Rear Disc Brakes

Link to comment
Share on other sites

Za "RELATIVNO' male pare , sto iznosi 25.000 evra , a zelite fin porodicni auto kao i besnu zver po potrebi, lepo uzmete sebi po jedan SUBARU IMPREZA. Japanac, pouzdan, brz, jak, bokser motor, dovoljno kubika za svaku priliku, ma ja sam zaljubljen. Za dodatno extra para mozete imati STi model. Alfa je alfa , neko to vec rece , ali ako ih neprobas sve nemoj im ni suditi.

Mada ni FORESTER nije los, za one zeljne avanture.

Za extremiste je rezervisana LADA NIVA.

Link to comment
Share on other sites

Sto se auta tice imam vise zelja od kojih je svaka nerealna...

;) 1)Toyota Supra 1000+hp - realno ,jedino bi je mogao voziti po Misheluku... Cena ocuvanog polovnjaka iz '95 je oko 15000e

;) 2)Mitsubishi Lanser Evo X - ;)

:listen 3)Ford mondeo :listen

Najrealnije ,bio bih sretan kada bi imao bilo sta sto lici na auto ,a minimum je neka Honda civic IV 1,6

post-1631-128510585267_thumb.jpg

post-1631-128510585277_thumb.jpg

post-1631-128510585267_thumb.jpg

post-1631-128510585277_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

samo 1000? nissan skyline GTR barem 1300bhp (i kao dodatnu opremu sanduk i krstacu posto voziti ovo jedino me na to asocira)

;);):listen

Doduše, jedan automobil je zaita doživeo da bude okarakterisan "zvanično" kao "automobil smrti" zbog veoma velikog broja saobraćajnih nesreća u Francuskoj i Italiji, prouzrokovanih velikom snagom i malom težinom vozila, te pristupačnošću, kao i neiskustvom većine vlasnika.

Tako bezazlen, a tako smrtonosan:

PEUGEOT 205 GTi 1.9

52071921ij4.jpg

Link to comment
Share on other sites

ovaj sine, ovaj...

Doduše, jedan automobil je zaita doživeo da bude okarakterisan "zvanično" kao "automobil smrti" zbog veoma velikog broja saobraćajnih nesreća u Francuskoj i Italiji, prouzrokovanih velikom snagom i malom težinom vozila, te pristupačnošću, kao i neiskustvom većine vlasnika.

Tako bezazlen, a tako smrtonosan:

PEUGEOT 205 GTi 1.9

205 znam da su razvlačili po štampi sa navedenim "nadimkom" :listen. Za CRX nemam tu info... Ćale... ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeste da je peugeot ubica ali mislim da je crx-ica ipak za nijansu odnela vise zivota (barem koliko ja znam).

Ali supra i skyline su ‘’tata na malu decu’’. Blok skyline-ra moze da istrpi extremno tuniranje i izvlace ljudi iz njega po 1200-1300-1500bhp. To vec nije auto u koji mozemo da sednemo i provozamo se a da ostanemo zivi i u jednom komadu ako ne znamo sta radimo.

Ajde nam kazi sta je poblem sa slikama?

Link to comment
Share on other sites

@stefaca

Jest da izvlace ljudi iz skyline-a i preko 1400 hp ,medjutim ostaje cinjenica da su im ispod haube upravo motori iz poslednje generacije supre.Ovi motori se po nekima vode kao "stock" sa 600 konja iako fabricki imaju negde oko 260 :) .Skyline sa Suprinim motorom ,po voznim karakteristikama JESTE ultimativni auto ikad napravljen (IMHO) !!! :oops:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...