Jump to content


YouTube preporuke - muzika


catalyst

Recommended Posts

Većina muziÄara koristi termin tezga, ne mislim na one koji sviraju narodnjake, ne znam koje termine oni koriste.

Rollin' and tumblin' postoji u 1000 verzija, ovo je jedna od boljih, po meni. Ni meni se ne sviđa svaka verzija. Baš je super što je "narodnjak", moderne blues verzije su odvratne.

Evo snimka sa još jednog posela :lol:

http://www.dailymotion.com/video/x2h5wq_canned-heatrollin-and-tumblin_music

Link to comment
Share on other sites

Većina muziÄara koristi termin tezga, ne mislim na one koji sviraju narodnjake, ne znam koje termine oni koriste.

Rollin' and tumblin' postoji u 1000 verzija, ovo je jedna od boljih, po meni. Ni meni se ne sviđa svaka verzija. Baš je super što je "narodnjak", moderne blues verzije su odvratne.

Evo snimka sa još jednog posela :lol:

http://www.dailymotion.com/video/x2h5wq_canned-heatrollin-and-tumblin_music

Cika Trotter, nemojte me vise kaznjavati, molim vas. To je bas ta verzija koju apsolutno i neopisivo mrzim, mnogo vise od ostalih verzija koje neverovatno mrzim. :plakanje

Link to comment
Share on other sites

Cika Trotter, nemojte me vise kaznjavati, molim vas. To je bas ta verzija koju apsolutno i neopisivo mrzim, mnogo vise od ostalih verzija koje neverovatno mrzim. :plakanje

No problemos, Pekko, ima jedno dugmence PLAY, e, kad se to dugmence ne aktivira - onda video (i zvuk) ne krenu :grin::cheers

Link to comment
Share on other sites

Ponovo na forumu, jedini video koji je Trotter uploadovao na youtube. Jedan, ali kakav!

Ovaj put, specijalno za Rasa. Pustiti full screen na 480 i obratiti pažnju (vizuelno) od 2:20 minuta :facehearts:-o minuta, soniÄno od poÄetka do kraja, takoÄ‘e, na reÄi. jer Muta govori engleski koji ne Äuje svako. Aj ćao.

Link to comment
Share on other sites

Za poštovaoce lika & dela Seasick Steve-a, važna vest:

"Seasick Steve is set to release his new album 'You Can’t Teach An Old Dog New Tricks' on May 30.

The self-produced effort will be released in the UK on the Play It Again Sam label. In the US it will come out on Jack White’s Third Man Records.

The album will be the follow-up to 2009’s 'Man From Another Time' and was produced by Steve with Henry James Wold.

The tracklisting of 'You Can’t Teach An Old Dog New Tricks' is:

'Treasures'

'You Can’t Teach An Old Dog New Tricks'

'Burnin’ Up'

'Don’t Know Why She Loves Me But She Do'

'Have Mercy On The Lonely'

'Whiskey Ballad'

'Back In The Doghouse'

'Underneath A Blue And Cloudless Sky'

'What A Way To Go'

'Part'

'Days Gone'

'It’s A Long, Long Way' "

Link to comment
Share on other sites

Za muziÄare, posebno gitariste :grin: , otkriće godine (za mene):

Roni iz Bocvane.

Na tubetu postoji joÅ¡ video snimaka ovog genija (da, u pitanju je on, a ne ona kao Å¡to se može proÄitati iz komentara). Kad smo kod komentara, meni najbolji komentar je ovde, jedan jedini, ali mnogo dobar: komentar

Gitara ima 5 žica, kad pažljivije pogledate. Obratite pažnju na levu ruku, ludilo!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...