Jump to content


Upgrade na 3.0 Gold verziju foruma


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Vidim da si uvazio opasku vezano za prikaz datuma i vremena kada se neki clan prikljucio forumu, ali po meni bi trebao skroz da izbacis vreme i ostavis samo datum. Da je C# u pitanju znao bih da ti kazem format string koji treba da stavis za polje, ovako za php ne znam ali sigurno moze da se odradi :xmas

Link to comment
Share on other sites

Unapred se izvinjavam, što sam pronašao još jedan bug na forumu ali zaista nije namerno.Čim se javim da nešto nije u redu odma sledi kritika da sam negativan a i bezobrazan.Pored tih "komplimenata" koje sam dobio danas stiglo mi i upozorenje da ću biti banovan.

Dakle, ovo mi se već nekoliko puta deÅ¡ava da na glavnoj strani pokazuje, da na nekom pod forumu ima ne proÄitanih poruka iako sam sve poruke proÄitao.

Ovaj put je sluÄaj sa malim oglasima, bez obzira koliko puta da uradim refresh stvar ostaje ne promenjena, a da sve bude Äudnije pokazuje da je poslednju poruku u oglasima ostavio No1Livz4Ever, Älan koji nema ni jedan post na oglasima.Evo kako to izgleda...

Link to comment
Share on other sites

First, bezobrazluk nije isto sto i negativan.

Za bezobrazluk sleduje zabrana, a za pesimizam ne.

Dakle, odgovor na tvoje pitanje je sledece:

nije nikakav bug u softveru foruma, vec se ceka odobrenje admina za tu poruku.

To znaci da to jeste poslednja poruka, ali da jos uvek nije vidljiva ostalim clanovima.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...