Jump to content


CHORD POLY Wireless Streaming Module For Mojo


ab

Recommended Posts

Зна ли неко како функционише Chord Poly у функцији data severa преко micro Sd картице већег капацитета (овај уређај није лимитиран капацитетом картице) на којој је складиштено већа колекција аудио фајлова - да ли репродукција истих функционише по принципу:

1. очитавања фајлова по редоследу како су унети на картици,

2. постоји нека било каква фунционалност избора фајлова на картици,

3. постоји нека било каква функционалност избора фолдера на картици,

4. може ли памтити последњу прекинуту позицију плејлисте и функционалност покретања од последње заустављене позиције при следећем покретању уређаја...

Хвала за инфо ко га изнесе

Link to comment
Share on other sites

утиске ћу моћи ускоро пренети само уско везано уз Мојо 2 и Neumann NDH20 :)

верујем да те интересује и функционалност свега изван хардвера... управу си - још слажем утиске али постепено јер ми ово није примарни систем

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, ab said:

утиске ћу моћи ускоро пренети само уско везано за Мојо 2 и Neumann NDH20 :)

Uf, a ja sam razumeo da imaš i Poly :( 

Njegova upotrebljivost mi je zanimljiva, uključujući i odgovore na pitanja koja si postavio na početku teme. Sonično mislim da nema mnogo da se priča, pošto je Poly sudbinski vezan za Mojo :) 

Link to comment
Share on other sites

Да, везан је :)

и он је ту али судбински везен уз овај случај за Мојо 2 и поменуте слушалице јер немам одговарајући кабл да бих га повезао са преампом који је иначе само са балансираном везом у стационарном систему.

ако ти имаш тај "Y" RCA кабл и у Београду си можемо га пробати и упоредити са неким другим даком и транспортом заједно

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

па, узет је превасходно за планинску кућу и за ситуације где му је неопходно батеријско напајање

за сада обавља све за шта је предодређен

мени супер

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...