Jump to content


Listanje stranica na podforumima


Chowek

Recommended Posts

Ljubo, da li ima mogućnosti/dobre volje/vremena da se malo update-uje listanje stranica na podforumima (bar na onima gde ima puno tema - npr. HiFi-audio).

Da pojasnim. Mislim da postaje sve teže doći do nekih diskusija koje se nalaze na sredini - npr. 30. list na pomenutom podforumu. Obelim dok izlistam stranu po stranu, a biće još gore kako se budu množile teme! Možda ne bi bilo loše da nabrajanje stranica ide npr. od 1 do 5, a zatim da se u sredinu ubaci par stranica (iz sredine podforuma) i da se priča završi sa nekoliko poslednjih stranica. Ili da se uvećavaju za po 10 (npr. od 1 do 5, pa 15, 25, 35) ili nešto slično... :D

Ne znam, možda sve ovo i nije toliko bitno, ali verujem da ima i onih koji imaju sličan problem (još gore ukoliko imaju dial-up konekciju).

Pozdrav

:D

Link to comment
Share on other sites

Skapirao sam te.

Mogu da potrazim taj mod, ali iskreno, forum je vec previse modifikovan tako da pri svakom update-u softvera ja pobelim dok ispravim sve greske.

Mozda je najpametnije vidimo kako ce to izgledati u novoj verziji foruma koji najavljuju

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...