Jump to content


VladaStevic: Infinity kappa 9.2i mk2


vladastevic

Recommended Posts

Posto sam od skora vlasnik ovih kutija i polako spremam novac za pojacalo pa me zanimaju  preporuke.

Ono o cemu ja razmisljam je snagas i najverovatnije lampaski preamp.

Ko je od forumasa slusao i sa cime ove kutije neka podeli iskustva i misljenje (samo oni koji su ih stvarno slusali a ne nagadjanja).

Pozz...

Edit  Infidel: promenjen naslov i prebačeno u "Vaši sistemi"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Davno sam slusao prethodnike mislim da je bila oznaka Kappa 9 ref. ili slično.Jedna kombinacija je bila sa PIONEER C/ M90, a druga sa nekim ACCUPHASE integralcem.CD plejer je bio iz ES - serije neki jači model.Neki džez je bio u pitanju.Uhhhh da se smrzneš,fantastično,ali davno je to bilo.HARMAN bi to lijepo pogurao vjerujem.Čestitke, ima da se naslušaš muzike!!! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
31 minuta ranije, miskon said:

Masala prelepe gromade cestitke na kupovini . :listen Dosta su zahtevne treba ti dobra i jako stabilna amplifikacija . Harman Kardon snagas bi tu lepo cucnuo jer je to ista kompanija potrazi modele PA 2400 i citation 22 ili jos bolje nesto od onkyo integre m-5060 ili m-5090.  

M 5060 je slab,5090 bi mozda bio dobar.

Link to comment
Share on other sites

41 minuta ranije, vladastevic said:

Clan foruma beatgoeson ima Yamahu M80,pitao ga ja porukama u vezi pojacala i on ga pohvalio ,ali nije naglasio da je imao problema sa tom fabrickom greskom.

То је одличан снагаш, колико пара је у питању?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...