Jump to content


transport teac P-700


mladenko

Recommended Posts

И Ñа поклопцем не ради      :screwy

 

 

Уземљење у овом Ñлучају Ñамо Ñмета.

taj sto je prodao taj uredjaj sigurno je imao problema u radu uredjaja,a ja sam sretan sto sam ga se dokopao,obozavam kad resim problemcic s hladnim lemovima i kad mi uredjaj daje bozanstven zvuk,ne mogu da ga se naslusam,a eto taj poklopac :plakanje ma nisam ja ni znao za tu zezanciju ja sam to prihvatio to kao zdravo za gotovo i slusao sam 3-4 godine samo originale i sad doskora uhvatila me huja da zavrsim sistem,a ujedno sam saznao i za ovaj forum pa sam sebi kazem mozda je neko imao slican problem,ja nisam nikad,a za poklopac sam sasvim slucajno skinuo poklopac kad on poce ocitavati i tako sam uklavirio u cem je problem,ajd sad bar slusam i narezane diskove ali s krpom :order

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde malo "crne magije": naÄ‘i negde prastari flopi disk od 5" (oni savitljivi u kartonskoj ambalaži), obreži ga na veliÄinu CD-a i stavi sa gornje strane diska u fioku i pusti. Možda se iznenadiÅ¡.

Kod mene to radi na povećanoj detaljnosti - rezoluciji numera koje sviraju. Plejer je Marantz Cd-38.

Možda i ovde pomogne - a ne šteti. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ajde malo "crne magije": naÄ‘i negde prastari flopi disk od 5" (oni savitljivi u kartonskoj ambalaži), obreži ga na veliÄinu CD-a i stavi sa gornje strane diska u fioku i pusti. Možda se iznenadiÅ¡.

Kod mene to radi na povećanoj detaljnosti - rezoluciji numera koje sviraju. Plejer je Marantz Cd-38.

Možda i ovde pomogne - a ne šteti. ;-)

bilo je toga i fabriÄki neki diskovi nekad da se kupe za to Å¡to ti radiÅ¡ a bilo je i nekih japanskih flomastera za ivice cd u maloj rupi i oko celog cd-a kao sve to poboljÅ¡ava zvuk al ja nisam neÅ¡to primetio to sa flomasterom a ovo ću da probam kad nadjem flopi mnogi danas i neznaju Å¡ta je to bilo flopi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...