Jump to content


HiFi Show BG 2006 ???


Delija

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Delija, ozbiljno razmisljam da nakacim bedz ili nesto slicno sa mojim forumskim nick-om. To zato sto zelim da upoznam ljude. Ovako se samo mimoidjemo, i posle nagadjamo "... ti li si bio onaj sto je cudno gledao pored tih i tih kutija..." :roll: .

Da li je ovo previse uvrnuto? :listen

Rajko

Link to comment
Share on other sites

Delija, ozbiljno razmisljam da nakacim bedz ili nesto slicno sa mojim forumskim nick-om. To zato sto zelim da upoznam ljude. Ovako se samo mimoidjemo, i posle nagadjamo "... ti li si bio onaj sto je cudno gledao pored tih i tih kutija..." :roll: .

Da li je ovo previse uvrnuto? :listen

Rajko

Link to comment
Share on other sites

Kako je krenulo, ovo ce biti spektakl :D

Dobar dan Willi! zdravo Delija! A, gde se nalazi rrapaic? Odmah tamo pored Zareta zvanog Darko i Fixxera zvanog Bojan...

A, jel dolaze anubis i green? Ne znam, mozda navrate sa off-om i Pennywise-om.... ;):listen

Sorry, nisam izdrzao... :roll:

Naravno, nemam nista protiv ali to sa nickom ce zaista biti jako interesantno. Nego da spremim motku, pa ko me je iznervirao da znam koga da bijem? Vidish, nije to losha ideja, mozda neki clanovi ne stignu ni da udju unutra... :D:)

Link to comment
Share on other sites

Agresivan Borjan, mora da je zbog muzike koju slusa :roll:

Ono sto ce biti novina ove godine na sajmu je zakup velikih sala na prizemlju Hyatta.

Cim udjete pa levo, ima 5 sala koje su znacajno vece od onih malih soba.

Time ce se razvodniti guzva u hodnicima, a i bice vise vazduha za disanje :listen

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...