Jump to content


(Novi) audio Sajam - Ustanova Kulture Palilula


Gox co.

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sledeći termin je već zakazan,u pitanju je 19. oktobar. Isto vreme,isto mesto. JuÄe smo odluÄili da,poÅ¡to je bio prvi put, stolove podelimo besplatno a verovatno ćemo i sledeći put odobriti znaÄajan popust. Ko nije doÅ¡ao sad,doći će sledeći put,svakako je dobrodoÅ¡ao... Meni liÄno je bilo neograniÄeno zadovoljstvo Å¡to sam video Zokija,Älan Zogra,koji je doÅ¡ao da pogleda i podrži ovu manifestaciju,upućujem mu najveći pozdrav!!! 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Gox imao u vidu ovo najiskusniji kada je napisao najstariji...najstariji, ali po stažu.

Za Viktora ne bih rekao da je jedan od najstarijih audiofila , ali da je jedan od najiskusnijih u Srbiji to jeste !!!

 

Ја бих гледајући Ñлику рекао да је продавац, а можда је и аудиофил а можда и оба   :thumbsup2

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ih bre pivopijo,sto nas ne pozva :evil:  (ccedu i mene).....a i Barta 

P.S tek sada videh temu  :plakanje

Roki pa znas valjda da nas zove samo kad treba da castimo pivo,jos ako je Bg....ae doci cu sl put da podrzim Goxa i ekipu,red bi bio.Ovog puta mi se nije dalo nesto,sl put dodjite i vas dvojica pa da slusamo Stona kako su horne vrh i kako je sve ostalo tackasto :)

 

LM,jel Marina jedina doticna hostesa?Nadam se da ce sl put to biti znacajno unapredjeno (sto rece Aca ne ide....) ili cu biti prinudjen da dovodim maloletnice koje lakse ulaze unapred nego na kant.

 

Kursum jel Z.Maric Zeljko?

Link to comment
Share on other sites

Prostor je dobar, lokacija prihvatljiva. Za svaki sto je obezbedjen naponski kabl - razdelnik. Malo ljudi i izlagaca i posetilaca.

Video sam jedan "Sansui" TU 717 black, "Uher" 4000, "Uher" 4200, "Uher" 4400, Toma - Krusevac sa svojim asortimanom, nove audio kasete, magnetofonske trake fi 15, fi 18, "Philips" amplifier (vintage), . . .

Ma OK svaki pocetak ima svoje probleme.  :beer Normalno, sank bar, pivo, kafa, . . .

 

Ma super je, samo polako. :)

 

Sledeći termin je već zakazan,u pitanju je 19. oktobar. Isto vreme,isto mesto. JuÄe smo odluÄili da,poÅ¡to je bio prvi put, stolove podelimo besplatno a verovatno ćemo i sledeći put odobriti znaÄajan popust. Ko nije doÅ¡ao sad,doći će sledeći put,svakako je dobrodoÅ¡ao... Meni liÄno je bilo neograniÄeno zadovoljstvo Å¡to sam video Zokija,Älan Zogra,koji je doÅ¡ao da pogleda i podrži ovu manifestaciju,upućujem mu najveći pozdrav!!! 

 

Ja oko audia mogu samo da zapitkujem i smetam ali ako bude trebala neka pomoć oko sajta javi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dakle sutra od 11-16h u UK Palilula ( bivsi NU B. Stamenkovic ) u Mitropolita Petra br. 8 Sajam audio tehnike. Bice prisutni svi koji su bili i prosli put a mozda dodje jos neko... Ne vrsim rezervacije, mesta ima sasvim dovoljno. Bice ialih iznenadjenja, neka ostane tako do sutra. Svi ste pozvani, cene popularne. Dodjite da se druzimo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...