Jump to content


Koji podnostojeci zvucnici?


Leonie

Recommended Posts

To mi je i Sima rekao(mislim na epic 2).On ih je slusao sa Marantzom i rekao mi je da se iznenadio kako dobro zvuci.Posto imam bookshelf(koje necu da prodam jer mi trebaju za radnu sobu) ostajem pri tome da uzmem podnostojece.Nigde ne zurim.Epose sam cuo i rekao sam svoje misljenje a svakako hocu da cujem i one druge pa cu onda znati sta cu kupiti.A sto se tice tvog komentara(bolje dobri zvucnici za stalak nego losi podnostojeci,ja se potpuno slazem sa tobom).Pozdrav!!!

 

Da se ne vracam u nazad i citam, da li si razmisljao o nekom modelu Dali?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrav Zenja! Da li si mislio na nove MA Silver 6? Sa cime si ih slusao? Citao sam na raznim forumima da ih uparuju sa Marantzom, a usput sam procitao da su na svetlijoj strani i da imaju sterilan zvuk sto se meni ne dopada.Ja nisam imao prilike da ih cujem(mislim na MA kao firmu). 

Malo kasnim sa odgovorom. Da ,mislim na predzadnji model MA silver 6. Eto ja volim otvoren zvuk sa puno detalja. Sad,sta pravi sterilan zvuk u sistemu,neznam. Takodje kolega ima i Sindrica od 1200 eu,30 vati na modifikovanog NAD 542 i veruj neprimetih nista od suvoce,osim da je bilo lepota za slusanje.

Sve je relativno i ,eto,opet ona stara poslovica. Koliko para toliko muzike.

Interesantno da kada sam slusao na marantza primetih da zvuk prija sa mnogo detalja u srednjem podruciju. Napominjem da je soba velika i da su kutije dobro punile zvukom. Nepreporucujem ih za sobe manje od 20 m kvadratnih. Barem kod mene su imale malo prenaglasen bas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...