Jump to content


HiendFi


hiendfi

Recommended Posts

Postovani,

 

Na sajmu izlazimo u sastavu vec poznatih igraca ( ne menjamo tim koji dobro igra ).

 

Prezentovacemo  nove modele  zvucnika USHER dancer serije Mini Two i modela X-1.

 

Pokretace ih Cayin elektronika, Siltech ce se koristiti za ozicenje. 

 

Napravili  smo  jako privlacne cene za svu robu , popust ce biti  20%-50% , trajace do 23.11.  ili do isteka zaliha.

 

Naravno bice i rakije, ovogodisnja je nije odlezala.

 

Srdacan pozdrav,

 

Vas HiendFi

Link to comment
Share on other sites

Na srecu  svih nas, samo 8 pari tranzistora po kanalu (ukupno 32 bipolarna Motorola tranzistora) i bakarne ploce prevazilaze polovinu vrednosti.

Masivni transformator + Burrow-Brown OPA2134P......

Taj komad  elektronike Usher je napravio pre 8 godina, da slusaoci  ne bi pomislili da zvucnici sviraju dobro zbog tudje elektronike.  

Realna prodajna cena bi trebala biti daleko veca....podseca na Threshold, ali nije kopija...

 

Vise o modelu  R1.5 

 

http://www.diyaudio.com/forums/pass-labs/55067-usher-amps-just-lookalike-buildt-licence-5.html

 

 

http://www.usheraudio.com/files%5Creviews%5Celectronics%5CR-1.5_the%20sensible%20sound_2006-5.pdf

 

http://www.usheraudio.com/files/reviews/electronics/R-1.5_hi%20fi%20world%20_2005-11.pdf

 

 

Srdacan pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Ako smo se za mnoogo proizvoda dogovorili da vrednost d(ij)elova ugrađenih u njih nije m(j)erilo njihove c(ij)ene, onda da primenimo to pravilo i ovde (mož' bit' u drugom sm(j)eru, al' mora i tako da bi ravnoteža bila održana, zar ne?)... OK?

Link to comment
Share on other sites

Postovani,

 

Na sajmu izlazimo u sastavu vec poznatih igraca ( ne menjamo tim koji dobro igra ).

 

Prezentovacemo  nove modele  zvucnika USHER dancer serije Mini Two i modela X-1.

 

Pokretace ih Cayin elektronika, Siltech ce se koristiti za ozicenje. 

 

Napravili  smo  jako privlacne cene za svu robu , popust ce biti  20%-50% , trajace do 23.11.  ili do isteka zaliha.

 

Naravno bice i rakije, ovogodisnja je nije odlezala.

 

Srdacan pozdrav,

 

Vas HiendFi

 

 

Prica se da se radnja zatvara. Nije valjda istina? Nadam se da nije.

Link to comment
Share on other sites

Ako smo se za mnoogo proizvoda dogovorili da vrednost d(ij)elova ugrađenih u njih nije m(j)erilo njihove c(ij)ene, onda da primenimo to pravilo i ovde (mož' bit' u drugom sm(j)eru, al' mora i tako da bi ravnoteža bila održana, zar ne?)... OK?

Proizvodjac nikada nece prodavati svoj proizvod ispod ''ulazne'' cene

prodavac takodje......

Moze se polemisati da  je  vrednost  uredjaja  ispod   prodajne cene, sto u ovom slucaju zaista nije

 

Drago mi je da Vam je uredjaj skrenuo paznju, slusaoci uglavnom pamte Usher zvucnike.....

Link to comment
Share on other sites

Proizvodjac nikada nece prodavati svoj proizvod ispod ''ulazne'' cene

prodavac takodje......

Moze se polemisati da  je  vrednost  uredjaja  ispod   prodajne cene, sto u ovom slucaju zaista nije

 

Drago mi je da Vam je uredjaj skrenuo paznju, slusaoci uglavnom pamte Usher zvucnike.....

Izgleda da sam bio nedovoljno zoran glede moj jasnog stava da je ureÄ‘aj zaista vredan novca koji se traži (Vi to zovete „ulazna“ cena), za razliku od mnogih drugih gde je sluÄaj znaÄajno obrnut. Mea culpa. Å alio sam se oko mogućnosti popusta, naravno. Lepo smo se ispriÄali na sajmu. Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...