Jump to content


kamera za tv koji podrzava Skype


OVETS

Recommended Posts

Pozdrav svima,

imam Tv Panasonic tx-l E32E, koji ima opciju Skype ali se mora prikljuÄiti kamera poÅ¡to nema integrisanu. 

PrikljuÄio sam kameru Logitech C170 koja ima na kraju kabla samo USB prikljuÄak ali je TV ne prepoznaje.

InaÄe, Tv je povezan preko neta sa lan kablom.

Jasno mi je da se kod kompa moraju instalirati drajveri ali nisam bio siguran kako će to da funkcioniše na Tv-u.

Kada sam prikopÄao istu na komp Äak je automatski pokrenuo instaliranje drajvera i ceo posao je trajao 30-tak sekundi.

Moje pitanje je da li neko zna kako da instalitam kameru, a da to ne bude orginalna Panasonic koja košta preko 100 Eura.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Posedujem Toshiba 39L43 Cloud Smart TV koji ima instaliranu Skype aplikaciju, ali ne i kameru. Proizvodjac me upucuje na neku FreeTalk kameru koja kosta kao pola ovog televizora, a i nema je na nasem trzistu. Da li neko zna kako mogu da resim ovaj problem sa nekom drugom kamerom? Probao sam sa obicnom web usb kamerom, medjutim TV, naravno, nece da je prepozna. Da li mozda neko zna koje kamere mogu biti nezvanicno kompatibilne sa mojim uredjajem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...