Jump to content


Krupna greska u testu RX-V1600 u poslednjem broju Hi-Files


Borko

Recommended Posts

Napisano je da zvucnicki terminali primaju samo gole zice i nikakvu terminaciju. To mi je bilo cudno pa sam skinuo manual i na str.17 lepo ima slika kako se prikljucuju banane. Treba prvo skinuti Wrench, a i ima i holder za to pozadi. Vidi se i na slici tog receivera na pocetku u istom broju Hi-Files. Cak ni tamo nije oznaceno da se radi o Yamahi RX-V1600, niti je u testu bilo gde pomenuto da je slika zadnjeg panela na jednoj od ranijih strana. Zbog svega test gubi na kvalitetu, mada je poslednji broj relativno dobar.

Da ne otvaram poseban post, krajnje je vreme da se nesto azurira i na samom siteu. Ovako ispada da site sluzi samo da najavi novi broj Hi-Files.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Borko,

sa one stranice sa back panelom risivera smo namerno skinuli logo Yamahe kako bi pokazali univerzalnost prikljucaka i kako ne bi pravili zabunu.

Zapravo se radi o zadnjem panelu jaceg modela RXV-2600 koji nema FireWire, ali smo ga docrtali. :D

Moras samo da mi objasnis kako se koristi taj wrench ?!?

Da, sajt trenutno sluzi samo da najavi novi Hi-Files i dogadjaje poput AV Showa i slicnih dogadjanja.

U planu je pravljenje nove verzije sajta, a nadam se da cemo je zavrsiti do kraja leta.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Borko,

sa one stranice sa back panelom risivera smo namerno skinuli logo Yamahe kako bi pokazali univerzalnost prikljucaka i kako ne bi pravili zabunu.

Zapravo se radi o zadnjem panelu jaceg modela RXV-2600 koji nema FireWire, ali smo ga docrtali. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ljubo,

mislim da sam, vezano za test te Jamahe video u testu da pise nesto kao da koristi posebnu elektroniku u stereo modu u odnosu na theatre mod. Recite mi, molim Vas, odakle Vam taj podatak? Malo mi je neverovatno, AV risiveri te klase uglavnom koriste releje da bi u najboljem slucaju premostili odredjeni deo elektronike, a nikako ukljucili posebno dizajnirana kola.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...