Jump to content


Usporedba kazetara


istrarock

Recommended Posts

Имам пуну кеÑу нових, Ñамо напиши димензије!

Добићеш џабе, Ñамо је транÑпорт твој :thumbsup2

:)

Link to comment
Share on other sites

Nisam fan duplih deckova, od modela iz 90-tih ja bih izdvojio Yamahu KX W952, djeluje mi priliÄno dobro napravljena, dva peak metra, chincevi (ulazi i izlazi) potpuno odvojeni baÅ¡ kao dva decka!

Ovdje ima više slika unutrašnjosti, djeluje uredno, dosta praznog prostora (ipak su to već 90-te):

http://forums.audioholics.com/forums/showthread.php?t=42048

Technics RS TR373 znam jer je radio u jednom kafiću, solidan zvuk s Ävrstim basom, razlika od prvog skupljeg modela je Å¡to ovaj nema rec balance, i (mislim) HX Pro. Prednja ploÄa je plastiÄna :thumbsup2

Dosta pouzdana maÅ¡ina, tek nakon par godina rada u profi režimu izgulila se boja na onom disku sa crno-srebrnim poljima, koji služi za refleksiju optocouplera, pa se iskljuÄivao mehanizam. Malo je komplicirano otvaranje mehanizma, al to se da popraviti.

post-3721-128511070953_thumb.jpg

post-3721-128511070953_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hvala na konkretnom odgovoru za technics RS-TR373... I inaÄe mi je bas jako bitan, pa ako mu je to vrlina ja sam zadovoljan.

Ima još tko kakvu informaciju o tom decku?

Ja imam samo tehniÄke podatke sa neta i iz tecnicsovog kataloga 1998....

InaÄe, kupujem ga jer mi je uletio za stvarno male pare, a od prvog je vlasnika i malo je koriÅ¡ten jer je to ipak deck koji je kupljen kad su ljudi već debelo poÄeli sluÅ¡ati sa cd-a.

Sutra ga naruÄujem, pa kad stigne - javim kako radi.

Link to comment
Share on other sites

Ako nije tajna o kojoj se sumi radi, jer trenutno njemu bas i nije neka cena da se cimas, a kao dupli mu bas nije ni upotrebna vrednost velika, jer samim tim sto ima dve kasete pretpostavlja se zasto je namenjen...jedino ako zelis samo da ga imas vizuelno

Link to comment
Share on other sites

Pa napisao sam već.

15 eura... ma valjda će barem reproducirati dobro...

A za dobre snimke imam aiwu ad-f910... to je Äudo kakve snimke radi. Isto kupljena od prvog vlasnika, malo koriÅ¡tena kod njega a ni kod mene nije puno viÅ¡e. A kod mene je sigurnih 10 godina...

Link to comment
Share on other sites

Stigao navedeni deck.

Nema daljinski a niti jedna tipka i znak na njoj nisu izlizani što je dokaz koliko malo je to korišteno. Stanje je kao novo, sve funkcije rade, dobio sam i papire...

Najprije sam oÄistio glave. Onda sam se bacio na test...

Prvi dojmovi... zvuk je zadovoljavajući, ali nedostaje reprodukcija najnižeg spektra, a naveden je odziv od 20Hz...(aiwa to savršeno odrađuje)...

Stvari se malo popravljaju ako stavim odliÄan snimak (sa vrhunskog decka)...

Sve u svemu, deck koji vrijedi taj novac ali definitivno neusporedivo sa pravim skupim mašinama.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...