Jump to content


Gramofon + AMP?


murinjo55

Recommended Posts

Dobar dan dobri ljudi,

Dugo sam na forumu, i prečešljao sam dosta topica i zato se sad izvinjavam ako već postoji tema sličan ovom, ali eto htedoh da Vas koji ste stručniji i iskusniji od mene pitam da mi 'bacite' neke preporuke za gramofon i pojačalo do 300-350e?

Imam neki stari Pioneer PL100x i ne znam da li je vredno kupovati novu zvučnicu i iglu za njega.

 

Ajde pa hvala svima!

Pozdrav,

aleks

Link to comment
Share on other sites


 

45 minuta ranije, murinjo55 said:

Imam neki stari Pioneer PL100x i ne znam da li je vredno kupovati novu zvučnicu i iglu za njega.

 


Зашто да не, вреди!

 





Послато са M2006C3MNG помоћу Тапатока
 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa eto onda ne treba da ga bacam, koju glavu/iglu da kupim a da eto bude bolja od technics ove koja je načisto propala i eto koje adekvatno pojačalo da kupim, može onda da bude i skuplje, pa da mogu kasnije da nadogradim sa nekim boljim gramofonom? Hvala zaista! :D

Link to comment
Share on other sites

glava može da propadne ako je razbiješ čekićem, ali ako nije baš fizički oštećena svakako može još da se koristi ukoliko može da se nađe zamenska igla...

 

ono što je problem što bi ta igla verovatno koštala kao skroz nova glava kao što je pomenuta at95...

Link to comment
Share on other sites

29 minuta ranije, murinjo55 said:

Glava je Technics 270C, ne znam da li je i koliko je dobra/kvalitetna, samo eto fali joj igla 

Глава је ок ал' нова игла (заменска) кошта колико и нова новцата AT-VM95E  

Ал' комплетна!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...