Jump to content


sound organisation


sondek

Recommended Posts

Da li je neko koristio Sound organisation stalak za gramofon ili ga eventualno ima na prodaju.Imam potrebu za policom,sto ideja je u glavi,pa sam nesto u razmisljanu pocastiti gram posebnim stalkom.Dosta je hvaljen za moj lp12,pa ako neko ima u mojoj blizini voleo bih da probam.Ako neko ima iskustvo nek podeli, bio bih zahvalan.Cheers!

mislim na ovaj 2 shelf http://m.ebay.co.uk/itm/301853840546?_mwBanner=1

Link to comment
Share on other sites

Кад је већ тема о организацији и складиштењу, где бих могао да нађем оне кутије за "ЛП" плоче, са целофанима у којима се смештају исте? Провуче се по која на лимунду/купинду, ал увек некако закасним. :)

Link to comment
Share on other sites

On 7.2.2016. at 21:15, D Agostino said:

http://www.limundo.com/kupovina/Muzika-i-filmovi/Muzika/Gramofonske-ploce/Omoti-za-gramofonske-ploce-100-kom/43497377

Нисам мислио на обичне пластичне спољашње омоте. Више на нешто овако: Kutija-za-gramafonske-LP-ploce_slika_O_4

 

Или можда овакве или сличне кутије (много би коштало да се допреме са ибеја) : SRB-red.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, aaa zmaju! said:

Ma nemoj se ljutis Sondek, a sta je tako posebno u bas toj (trazenoj) polici, deluje kao obican bravarski rad?

bas zato sam i postavio temu.I meni tako deluje kao osrednji bravarski rad,a sve nesto citam kao mnogi su ga bezuspesno kopirali itd.Ocekivao sam neko iskustvo na tu temu jer navodno vrlo pozitivno utice na zvuk i sa kopijama to nije to.Zao mi je sto propustih onu aukciju,bilo je jeftino pa sam mogao da probam.Dosta je niska sto mi odgovara jer su (nazalost) sprave između zvucnika sto sve u svemu ne valja.Kad gledas sisteme na stranim forumima uglavnom su sa strane,a zvucnici imaju slobodan prostor između njih.Nazalost nemam prostora sa strane,pa bar da je nisko.Cim sam uklonio stare police koje su zaklanjale vizuelno i bile vislje zvuk se popravio,a i podloga od duplog univera verovatno nije najbolja.Kod ovog S.O. Stalka stalno se potencira da je lak.Kolega koji mi je poslao koristan PP,kaze na pr da je bolji zvuk kad se na donju policu ne stavlja nista.

Ne ljutim se naravno,niti ima razloga,ali tema bez ijednog odgovora o opste poznatom stalku ukazuje da forum postaje poprilicno beskoristan.Kad se setim kakav je nekad bio vinil podforum,dobio bih barem 5 odgovora iz licnog iskustva...nestadose ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...