Jump to content


"Čepić"


duka88

Recommended Posts

Pozdrav svima, da li neko sluÄajno ima ovaj "Äepić" odnosno distancer koji stoji u uglovima poklopca gramofona, izgleda da mi je ispaoo ili u kolima pa sam posle toga usisavao auto ili kada sam polirao poklopac pa ga ispirao u kadi, sve u svemu nije bitna stvar al' se smorih juÄe pod uÅ¡inućem sam prekleÄao pola dana tražeći po podu, žena je poÄela da me naziva psećim imenom, kasnije je već poÄela da se pita da li sam se kao mali igrao sa olovom ili nam negde u kolima curi plin u kabini pa sam malo viÅ¡e inhalirao...u pitanju je Äist inat...Ako neko ima a ne treba mu...

 

Hvala unapred!

post-15522-0-58635800-1434907695_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

E pa naÅ¡ao sam ja te poluloptice i stavio ih nego rekoh sebi kad već  ... da uzmem i kaÅ¡iku...najviÅ¡e mi je krivo Å¡to sam pajserÄina i nisam pazio...mesto lepo kad nisam ni zaÅ¡ta da gledam kako se suÅ¡i farba ja naÅ¡ao da poliram :sad:  

Link to comment
Share on other sites

E pa naÅ¡ao sam ja te poluloptice i stavio ih nego rekoh sebi kad već  ... da uzmem i kaÅ¡iku...najviÅ¡e mi je krivo Å¡to sam pajserÄina i nisam pazio...mesto lepo kad nisam ni zaÅ¡ta da gledam kako se suÅ¡i farba ja naÅ¡ao da poliram :sad:  

Vala, ako se za to nerviras... :roll:

 

Sta bi tek radio da ti na oci padne/tresne zvucnik sa stalka, jer si zakacio kabl nogom, a to zato sto te zovu na dve strane odjednom, a to opet jer... blablabla.

Pa kad se povratis od soka (ono: stolica, secer i vodica) pocnes da zagledas kutiju, itison spasao/ublazio stvar, al moras da otvoris da proveris unutra itd.itd.

 

Pozz ;)

Link to comment
Share on other sites

E sad mi je lakÅ¡e:) Napravio sam juÄe poplavu u kući jer sam posle Å¡est meseci konaÄno reÅ¡io da "popravim" slavinu koja je malo kapljala tih Å¡est meseci, a i moj verni fića me je usrećio sa alnsaerom, davaÄem temperature, curenjem antifriza na raÄvi kod isparivaÄa tako da je "nogica od gramofona" kako kaže moja ljubav zapala na neko treće/Äetvrto mesto sitnih dnevnih Å¡to umiÅ¡ljenih Å¡to realnih problema:)

 

Hvala svima, na razumevanju pre svega!

Link to comment
Share on other sites

E sad mi je lakÅ¡e:) Napravio sam juÄe poplavu u kući jer sam posle Å¡est meseci konaÄno reÅ¡io da "popravim" slavinu koja je malo kapljala tih Å¡est meseci, a i moj verni fića me je usrećio sa alnsaerom, davaÄem temperature, curenjem antifriza na raÄvi kod isparivaÄa tako da je "nogica od gramofona" kako kaže moja ljubav zapala na neko treće/Äetvrto mesto sitnih dnevnih Å¡to umiÅ¡ljenih Å¡to realnih problema:)

 

Hvala svima, na razumevanju pre svega!

Prijatelju, ja bih jedno izvesno vreme pazio i kad idem u WC da sam na tvom mestu, povedi nekog da ti pomogne, vidiÅ¡ da se pokvari sve Äega se dotakneÅ¡...  ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...