Jump to content


Dynacord eminent 2


Zorole

Recommended Posts

Opat ja sa svojim temama :-) Nadam se da nisam dosadan. Posto moj komsa radi sa audio tehnikom uvek iskrsne nesto sto mi privuce paznju. Sada je u pitanju, pogadjate, gore navedeno pojacalo. Ne znam gde ga je nasao. Antologija. Tesko je sigurno 20kg. Ima neke lampe unutra, 2 velike Telefunken i jednu manju. Cemu sluzi ovo pojacalo i kako da ga probamo? Upali se, lampe se zagreju ali su sve neki cudni konektori. Ne znam ni kako se povezuje. Koliko vidim ide ovih dana na prodaju... Kako im se krecu cene?!

Link to comment
Share on other sites

Opat ja sa svojim temama :smile: Nadam se da nisam dosadan. Posto moj komsa radi sa audio tehnikom uvek iskrsne nesto sto mi privuce paznju. Sada je u pitanju, pogadjate, gore navedeno pojacalo. Ne znam gde ga je nasao. Antologija. Tesko je sigurno 20kg. Ima neke lampe unutra, 2 velike Telefunken i jednu manju. Cemu sluzi ovo pojacalo i kako da ga probamo? Upali se, lampe se zagreju ali su sve neki cudni konektori. Ne znam ni kako se povezuje. Koliko vidim ide ovih dana na prodaju... Kako im se krecu cene?!

Instrumentalno pojaÄalo, mono, naravno, 2xEL34 na izlazu (80W!), konektori su DIN, i ima ulaze za mikrofon, instrument i eho maÅ¡inu.

Link to comment
Share on other sites

  Ima neke lampe unutra, 2 velike Telefunken i jednu manju. 

 

Ðеће бити да има Ñамо три лампе, оÑим ако неко није повадио оÑтале.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ðеће бити да има Ñамо три лампе, оÑим ако неко није повадио оÑтале.

 

:wave2

To je verovatno ova verzija:

 

http://users.telenet.be/on1aht/amp/Dynacord_EminentII/Dynacord_EminentII_boven_1024.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...