Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

16 hours ago, 53ch said:

Svi njezini albumi su mi super,pogoto sa A.Jacksonom i S.Phillipsom,kao i ovaj zadnji iz 2016 - e Spark,nažalost pošto je tek izašao samo za japansko tržište uspio sam ga nać samo na mp3-u,vjerovatno ću se bacit u trošak u četvrtom mjesecu kada izlazi sa-cd :D 

 

Hiromi.jpg

Nema ovog ni na Spotify jos. Strpljivo :) Hvala na hintu :) potrazicu cd da li moze da se naruci, ili da ga neko ponese sa istoka kad dolazi :)

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, slusam samo kuci te nemam celokupni utisak.

Neke njene albume sam ponekad slusao sa uzivanjem, medjutim, u vecem procentu sa izvesnom nelagodom, da tako kazem. Tesko za definisati, tehnika superiorna, zvuk attack. Krajnji utisak - nesto kao seks sa neprirodnom upotrebom sile izmedju oba partnera, i izvodjaca i slusaoca. Vestacki (?) osmesi na frontu albuma sa Chicom mi nekako deluju kao dobar opis situacije. Izvinjavam se postovaocima, nije mi namera da kenjam, prenosim utiske pa me zanima kakvi su utisci drugih kolega

Sent from my LG-E460 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: jel gledao neko i slusao onaj video Tonny Allen-a Live A Fip na youtebe (to je jedini izvor svirke koji postoji)? Mator bubnjar, ali to je MASINA i zivi organizam u istom telu, sto ce reci kiborg. Ne svira on ultrabrzohipertacno ali ja pitao bubnjare, kazu, zajebi covek nije normalan, nemoguce da ima samo dve noge i dve ruke. Nema, kazem ja no ima dva mozga.

Link to comment
Share on other sites

Evo jednog rare izdanja

41A751QZH3L.jpg

John Kpiaye, tek sad saznajem da je covek bio gitarista na albumima Linton Kwesi Johnsona, a radio je i sa bendom Matumbi koji ja, onako, vrlo cenim. Elem, evo njega ovde u jedinom solo izdanju i to na etiketi LKJ (Linton Kwesi Johnson Records).

 

Baš slušljiv album, preporučujem i za početnike u Reggae-u i za iskusne uživaoce. Pitko i slatko, ko belgijsko pivo i slatke mandarine u avgustovsko veče na terasi.

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, slusam samo kuci te nemam celokupni utisak.

Neke njene albume sam ponekad slusao sa uzivanjem, medjutim, u vecem procentu sa izvesnom nelagodom, da tako kazem. Tesko za definisati, tehnika superiorna, zvuk attack. Krajnji utisak - nesto kao seks sa neprirodnom upotrebom sile izmedju oba partnera, i izvodjaca i slusaoca. Vestacki (?) osmesi na frontu albuma sa Chicom mi nekako deluju kao dobar opis situacije. Izvinjavam se postovaocima, nije mi namera da kenjam, prenosim utiske pa me zanima kakvi su utisci drugih kolega

Sent from my LG-E460 using Tapatalk

Baš si to dobro opisao - skroz se slažem. Tehnika superiorna a duše ni u tragovima.

Link to comment
Share on other sites

Meni je to koncertna atrakcija,drago mi je sto nisam propustio i verovatno bih ponovo otisao ali nisam siguran da bih kupio plocu.Ako se oduzme ono sto obično dobijes uzivo,a nema gotovo nikad na studijskom albumu nije to ono sto volim kući da slusam.Ima inače odličnu publiku,i fanove atmosfera na koncertu je odlicna pa se sa ovim nasim razmisljanjima mnogi neće sloziti.Publika je reagovala na svaku notu i tera te atmosfera na foot tapin' zestoko,narocito bubnjar diže adrenalin ali i Hiromi je na nekom red bull-u.Čak sam čitao neku kritiku da mu je uloga prenaglasena,meni nije smetao.Probaću jos jednom staviti na yt,al nesto sporo ide sa telefona

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...