Jump to content


Onkyo vs Yamaha


gvlada

Recommended Posts

Yamaha 1900, 3900, Z7 nemaju taj problem. Onkyo 606, 876, 906 nemaju taj problem ali izgleda da prema nekima i 706 propusta BTB/WTW sa AVS foruma.

Denon koliko sam video uopste nije dolazio kod nas, jer na sajtu su i dalje stariji modeli a Marantz, kakav god bio ne svidja mi se, kao ni LG.

Sve u svemu, odlucio sam se konacno za Onkyo 706. Prenecu licne utiske cim stigne. Ovim se zahvaljujem Brci i Sonichammeru.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Hvala puno! Sto se tice fotki, samo da se sredim, hehe. Ovako posle jednog dana, znaci zvucnici jos neusvirani zvuk je izuzetno prijatan, sa dobrom dinamikom i puno detalja. Billy Idol, Metallica, Enrique Iglesias, klasika itd itd cuju se extra. Pure Audio mod radi svoj posao, mada kada se skupe ljudi moze i neki all chanel stereo da posluzi, ima zvuka svuda :bounce

Filmovi, znaci strasno :heat Sve je kristalno jasno, svaki sum je tu, eksplozije su relane a cela atmosfera stvarna.

Za sada mogu reci (da cuknem vo drvo) da je uredjaj fenomenalan. Topla preporuka i mogu reci da savrseno radi uz Monitor Audio BR seriju.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...