Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Drago moje druÅ¡tvo pozdrav od Retra iz OsijeÄke bolnice, odjel-Kardiologija, tamo ste me otjerali sa svojim kazetama,  :plakanje

Arnold, Prefesore imat Äete me na duÅ¡i ali ipak sam vam oporuÄno ostavio sve moje metalke :)

Retro, Å¡ta bi?

Ne daj se, želimo ti brz oporavak!

Link to comment
Share on other sites

Drago moje druÅ¡tvo pozdrav od Retra iz OsijeÄke bolnice, odjel-Kardiologija, tamo ste me otjerali sa svojim kazetama,  :plakanje

Arnold, Prefesore imat Äete me na duÅ¡i ali ipak sam vam oporuÄno ostavio sve moje metalke :)

Ma biće da je to od slavonskog kulena a ne od kaseta. :D

Samo se ti nama drži i što pre da te vidimo pored kariranog stoljnjaka zajedno s dekovima. :wave2:cheers

Link to comment
Share on other sites

evo malo za promjenu , da ne izlažemo samo neotvorene , malo da prokopamo po onome što imamo i slušamo ........................................

 

attachicon.gifP1090262.JPG

Svaka ti cast NENCHI ,ove kasete su bas kuuuuuuuuul.O kako bih voleo da ih imam.Veliki si sreckovic i samo napred ,Od tebe ocekujem jos mnogo iznenadjenja ovakvog tipa.Pozdrav. :thumbsup2 :thumbsup2 :thumbsup2 :thumbsup2 :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Svaka ti cast NENCHI ,ove kasete su bas kuuuuuuuuul.O kako bih voleo da ih imam.Veliki si sreckovic i samo napred ,Od tebe ocekujem jos mnogo iznenadjenja ovakvog tipa.Pozdrav. :thumbsup2 :thumbsup2 :thumbsup2 :thumbsup2 :thumbsup2

imam neku vezu u dojÄlandu koji mi ih je nudio po 8e/kom (nove-bez poÅ¡tarine) moram malo to opet iskopati da vidim kakvo mu je stanje , msilim da ima joÅ¡ onih sony a-la isto 46ice 4-5 raznih ..........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...